نرخ های تامین مالی بیت کوین صعودی به نظر می رسد، معنی آن چیست

photo_2023-07-18_12-06-31

بر اساس داده‌های اخیر پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال CoinGlass، نرخ‌های تامین مالی بیت‌کوین چشم‌اندازی صعودی ارائه می‌کنند. نرخ های سرمایه گذاری در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال مانند Binance، OKX و Bitget مثبت است و تنها CoinEX نرخ منفی را نشان می دهد. بایننس دارای نرخ 0.0041٪، OKX در 0.0029٪ و Bitget با 0.0034٪ است که CoinEX با نرخ پرت در -0.0013٪ است. نرخ های سرمایه گذاری مثبت نشان می دهد که معامله گران مایل به پرداخت بیشتر به بیت کوین طولانی هستند و انتظار افزایش قیمت را دارند. در ظاهر، این داده ها ممکن است گویا به نظر نرسند.
با این حال، وقتی عمیق‌تر به داده‌های مشتقات می‌پردازیم، شاخص‌های صعودی مشخص می‌شوند. حجم تجارت طولانی با 43.30 درصد افزایش به 18.92 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که سود باز نیز با 1.69 درصد افزایش به 14.38 میلیارد دلار رسیده است. این درصدها نشان دهنده علاقه شدید معامله گران به خرید بیت کوین به امید افزایش قیمت آن است.
کاهش حجم گزینه ها ممکن است نشان دهد که معامله گران کمتری به دنبال محافظت از شرط های خود یا حدس و گمان در مورد حرکت قیمت بیت کوین هستند. نگاه به نسبت های بلند/کوتاه، موضع صعودی را بیشتر برجسته می کند. نسبت حساب Binance BTC/USDT در 1.6709 و OKX BTC در 1.46 قرار دارد، به این معنی که موقعیت های خرید بیشتر از موقعیت های کوتاه است.
این ارقام این ایده را تایید می کند که اکثر معامله گران انتظار دارند قیمت بیت کوین افزایش یابد.
نگاه دقیق‌تر به داده‌های “rekt” که به میزان از دست دادن معامله‌گران به دلیل تغییرات ناگهانی قیمت اشاره دارد، نشان می‌دهد که در 24 ساعت گذشته بیشتر از لانگ‌های کوتاه نقد شده است، که نشان می‌دهد بازار در حال حاضر به نفع کسانی است که در قیمت‌های صعودی هستند. بیت کوین. تجزیه و تحلیل کلی این نرخ‌های تامین مالی و داده‌های مرتبط با آن، احساسات بازار بیت‌کوین را افزایش می‌دهد.

Related Posts

Leave a comment