نرم افزار Antelope Leap v4 توسط بنیاد شبکه EOS منتشر شد.

IMG_20230426_113527_759

کیت نرم‌افزاری ارتقا یافته برای باز کردن قفل ابزارهای جدید برای هماهنگ‌سازی بهتر گره‌ها و کمک به زنجیره‌های بلوکی شبیه EOS برای حفظ یکپارچگی و عدم تمرکز خود طراحی شده است. این امر با بهینه سازی لجستیک داده و ادغام پیشرفته بین عناصر مختلف نرم افزار Antelope به دست می آید.

طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط EOS Network Foundation (ENF)، بسته جدیدی از نرم افزار گره آن، Antelope Leap v4.0.0، برای عموم منتشر شده است. می توان از آن برای همگام سازی گره های EOS، Antelope، Telos، UX Network و WAX، شبکه های اکوسیستم Antelope استفاده کرد.

اول، نسخه جدید برای معرفی پردازش چند رشته ای درخواست های مشتری پلاگین تاریخچه حالت طراحی شده است. این به نوبه خود، می‌تواند اجرای تراکنش فقط خواندنی را موازی کند و عملکرد کلی گره را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنین، نسخه 4.0.0 انتشار بلوک را سریعتر می کند: زمان انتشار بلوک های جدید در شبکه را کاهش می دهد. راه را برای زمان‌های تأیید کمتر و بهبود عملکرد سیستم هموار می‌کند. سایر عملکردهای Antelope Leap نسخه 4.0.0 برای ارتقای دید عملیات بلاک چین و شفاف‌تر کردن تراکنش‌های آن بیش از هر زمان دیگری تنظیم شده است.

نمایندگان بنیاد شبکه EOS (ENF) مطمئن هستند که این نسخه یک نقطه عطف بزرگ در پیشرفت آن به سمت برتری فنی است: پشته فناوری Antelope از زمان تشکیل بنیاد شبکه EOS و ائتلاف Antelope راه طولانی را پیموده است، اما همه چیز درست است. شروع شدن! عملکرد چشمگیرتر، انتشار سریعتر بلوک، کاهش تأخیر و افزایش دید عملیات، چهار مورد از مهم ترین نتایج انتشار نسخه Antelope Leap نسخه 4.0.0 است.

 

Related Posts

Leave a comment