نهنگ‌های اتریوم (ETH) به فروش گسترده‌ای ادامه می‌دهند، آیا این دلیلی برای رکود قیمت است؟

IMG_20230503_103408_455

اتریوم (ETH) از زمان به‌روزرسانی Shapella بسیار پایین‌تر از انتظارات جامعه معامله می‌شود. اگرچه اتریوم حمایت حیاتی خود را در 1800 دلار حفظ کرده است، اما قیمت آن هنوز از بحرانی ترین نقاط قیمتی که در نظر گرفته می شود عبور نکرده است و در دو هفته گذشته روی 2000 دلار تعیین شده است.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با کاهش 0.86 درصدی در 24 ساعت گذشته، قیمت 1833.20 دلار را تغییر می‌دهد. سرکوبی که اتریوم تجربه می کند در دوره هفته تا به امروز (WTD) حفظ شده است. در این بازه زمانی، سکه با 0.47 درصد افزایش در مدت زمان مورد بررسی مواجه شده است. تحلیلگران زنجیره‌ای با مدیریت توییتر @ali_charts به پدیده‌ای اشاره کرده‌اند که ممکن است عامل رکود پایدار قیمت اتریوم باشد. با تکیه بر داده‌های Santiment، نهنگ‌های اتریوم که دارای 1000 تا 10000 توکن ETH هستند، در دو هفته گذشته سکه‌های خود را فروخته‌اند.

 در سال جاری تاکنون، اتریوم از پیش بینی های قبلی خود پیشی گرفته است. در اوایل سال پیش‌بینی می‌شد که اتریوم به بالای 1500 دلار برسد، اما ارز دیجیتال فقط این سطح قیمت را شکست نداد. همچنین در نهایت از آن پیشی گرفت. اتریوم موضع خود را به عنوان دومین پروتکل بزرگ بلاک چین از نظر ارزش گذاری و بزرگترین از نظر میزبانی قرارداد هوشمند حفظ کرده است. در مجموع، رکود قیمت آن یک رویداد موقتی تلقی می شود که می تواند در هر زمان معکوس شود.

 

Related Posts

Leave a comment