نهنگ‌های شیبا اینو بیش از ۲۰۰ میلیون دلار توکن در میان رشد ۲۲ درصدی دارایی خریداری کردند.

photo_2021-12-22_18-48-22

رشد شیبا اینو در هفته گذشته برای اکثر دارندگان آن شگفتی خوشایندی بود. با بیش از 1.4 میلیارد دلار توکن که توسط کیف پول های بزرگ نگهداری می شود، افزایش جزئی قیمت به کاتالیزور مورد نیاز برای ایجاد تقاضای 200 میلیون دلاری تبدیل شد.

با نشان دادن عملکرد مثبت SHIB در بازار ارزهای دیجیتال، معامله گران اکنون می توانند انتظار نتایج بیشتری از توکن داشته باشند که با افزایش قیمت 22 درصدی مواجه شده است. علاوه بر احساسات مثبت در میان معامله‌گران خرده‌فروشی، نهنگ‌ها نیز نسبت به یک هفته قبل شروع به خرید SHIB بیشتری کرده‌اند.

طبق داده‌های WhaleStats، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران سطح نهنگ در کمتر از یک هفته توکن‌هایی به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون دلار خریداری کرده‌اند. ارزش کل دارایی ها اکنون بیش از 1.8 میلیارد دلار است که تقریباً 300 میلیون دلار کمتر از ATH قبلی است.

ولگردی خرید از هشت تریلیون خرید توکن شیبا اینو توسط نهنگ‌های ناشناس در طی افزایش قیمت 8 درصدی آغاز شد. اقدام قیمت در بازار می توانست با “کمک” نهنگ فوق الذکر آغاز شود.

پس از خرید عمده 8 تریلیون Shib، نهنگ های کوچکتر نیز با خریدهای کمتر مهم اما همچنان بزرگ 34 میلیارد Shib که توسط کیف پولی که قبلا 134 میلیارد توکن داشت، به این حزب پیوستند.

با افزایش قدرت خرید و بهبود کلی احساسات در بازار ارزهای دیجیتال، شیبا اینو با اندکی کاهش قیمت به رشد خود ادامه می دهد. اما در حالی که بازار واقعاً واکنش مثبتی به ولگردی و قانونی خرید نهنگ نشان می دهد، نوسانات کلی در دارایی به هیچ وجه به سطح اکتبر نزدیک نیست.
در زمان انتشار مقاله، شیبا اینو با 6.5 درصد رشد روزانه با قیمت 0.00003493 دلار معامله می شود. توکن در حال حاضر به سطوح 12 دسامبر نزدیک می شود که دارایی به طور ناگهانی 12٪ از ارزش خود را در یک روز از دست داد.

Leave a comment