نهنگ های رمزنگاری شده در حال خرید سکه میم جدید مبتنی بر ChatGPT هستند.

IMG_20230510_135327_417

علاقه مندان به کریپتو در مورد یک میم کوین جدید به نام TURBO که تقریباً به طور انحصاری با استفاده از ChatGPT توسعه یافته است، سر و صدا می کنند. نهنگ ها شروع به توجه به این توکن ابتکاری کرده اند و قبلاً سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام شده است.

 به عنوان مثال، BTC12 Capital (leishen.eth) 600 ETH (معادل 1.14 میلیون دلار) برای خرید 645 میلیون توکن TURBO به قیمت 0.001773 دلار در 6 و 7 می خرج کرد. 0.00146 دلار فقط 11 ساعت پیش، با وجود از دست دادن 10 ETH (43 هزار دلار) در TURBO قبلا.به GPT-4 بودجه 69 دلاری داد و از آن خواست تا سکه میم بزرگ بعدی را بسازد. من تمام دستورالعمل هایی را که به من می دهد دنبال می کنم و روند را در اینجا مستند می کنم.

فناوری پشت توربو چیزی است که آن را متمایز می کند. ChatGPT، یک مدل زبان هوش مصنوعی پیشرفته، برای توسعه تقریباً هر جنبه ای از میم کوین، از جمله توکنومیک، وایت پیپر، نقشه راه و مفهوم آن استفاده شده است. خود میم کوین ادعا می کند که جامعه محور است، که با توجه به انصراف از مالکیت و عدم وجود مکانیسم های متمرکز می تواند درست باشد. به نظر می رسد نهنگ ها TURBO را به عنوان نسخه بهتر و غیرمتمرکزتر PEPE در نظر می گیرند. این واقعیت که با استفاده از ChatGPT توسعه یافته است، لایه ای از اعتماد را اضافه می کند، زیرا مدل زبان مبتنی بر هوش مصنوعی علاقه ای به کسب سود از دارایی دیجیتال ندارد. علاوه بر این، فقدان یک مرجع مرکزی به این معنی است که آینده میم کوین کاملاً در دست جامعه آن است، و آن را به سرمایه‌گذاری بالقوه جذاب‌تری برای کسانی که به تمرکززدایی اعتقاد دارند تبدیل می‌کند.

با این حال ارزدشت پیشنهاد می کندد، مانند هر سرمایه‌گذاری، به‌ویژه در دنیای بی‌ثبات کوین‌های میم، احتیاط توصیه می‌شود. در حالی که توسعه منحصر به فرد TURBO و رویکرد جامعه محور ممکن است برای برخی از سرمایه گذاران جذاب باشد، خطرات ذاتی مرتبط با چنین سرمایه گذاری هایی را نباید دست کم گرفت. دارایی‌های کوچکی مانند TURBO ممکن است به هدف دستکاری‌کنندگان بازار تبدیل شوند که به راحتی می‌توانند قیمت را در جهت مطلوب خود حرکت دهند.

Related Posts

Leave a comment