نهنگ های کریپتو 20 تریلیون توکن Shiba Inu را به قیمت 1.13 میلیارد دلار خریداری می کنند.

IMG_20211108_122759_001

در حالی که درخواست برای لیست کردن Shiba در Robinhood 500000 امضا دریافت می کند.
روز یکشنبه، نوامبر در 7، یک بلوک ثبت شده در Etherscan یک تراکنش واحد را به مبلغ 20،000،000،000،000 نشان می دهد – این تریلیون با یک “T” است .

مشخص نیست چنین حرکت عظیمی چه تاثیری بر بازار شیبا خواهد داشت. با توجه به CoinMarketCap.Com در زمان نگارش این مقاله، قیمت هر توکن در دوره 24 ساعته گذشته 1.5 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده تأثیر خنثی مجازی در حال حاضر است.

با این حال، از آنجایی که ارزش گذاری شیبا عمدتاً بر اساس احساسات جامعه فعال آن است تا تحلیل های بنیادی یا تکنیکی – همانطور که در مورد اکثر سکه های نوع میم وجود دارد – این خرید میلیارد دلاری می تواند به عنوان یک سیگنال مثبت برای کسانی که در حاشیه هستند تلقی شود. همچنین برعکس، این معامله می تواند پیامدهای منفی داشته باشد زیرا ممکن است بخشی از دستکاری بازار بزرگتر باشد.

جای تعجب نیست که پروژه Shiba Inu دارای تمرکز بسیار بالایی از عرضه گردشی خود – نزدیک به 66 درصد – در حال حاضر در اختیار 10 دارنده، احتمالاً کمتر است. چنین مالکیت بسیار متمرکز برای اکثر سرمایه گذاران رمزارز یک پرچم قرمز قابل توجه است زیرا نهنگ ها می توانند خرید و فروش دارایی میم را به میل خود هماهنگ کنند. چنین ارزش‌گذاری‌هایی تمایل دارند تا معامله‌گران خرده‌فروشی بلند مدت و کوتاه مدت را با استفاده از مارجین منحل کنند، در حالی که نهنگ‌ها سود می‌کنند.

صرف نظر از این، به نظر نمی رسد که این خطرات مانع حمایت یا احساسات مثبت شیبا شود. طوماری در ماه مه سال جاری در Change.Org برای متقاعد کردن اپلیکیشن تجارت دارایی دیجیتال رابینهود برای شروع فهرست بندی Shiba آغاز شد و تا روز یکشنبه، نوامبر، بیش از 500000 امضا را تضمین کرد.

Related Posts

Leave a comment