نهنگ ETH نزدیک به 54 میلیارد شیبا اینو (SHIB) احتکار می کند زیرا قیمت آن به بالای 0.00004 دلار رسیده است.

photo_2021-12-24_15-23-50

نهنگ‌های ETH با انباشت شیبا اینو (SHIB) به آن بازگشته‌اند و قیمت توکن میم را به بالای 0.0004 دلار می‌رسانند. اوایل امروز طبق آمار WhaleStats مشخص شد که یک نهنگ ETH نزدیک به 54 میلیارد SHIB خریده است که به مبلغ 2 میلیون دلار می‌شود و ارزش کریپتو میم را بالاتر می‌برد. در زمان انتشار، شیبا اینو 7.4 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافت و با قیمت بازار 0.000038 دلار و ارزش بازار 21 میلیارد دلار معامله شد.

با این حال، این اولین بار نیست که نهنگ های ETH نسبت به SHIB سخاوتمندانه عمل می کنند. بلافاصله پس از اینکه Shiba Inu رتبه اول را به دست آورد و از نظر ارزش دلاری در بین 1000 کیف پول برتر اتریوم (ETH) از رتبه سوم صعود کرد، قیمت آن در هفته گذشته به جای تجمع گسترده نهنگ ها شاهد افزایش دیگری بود.

طبق گزارش CoinGape در اوایل این هفته، پس از اینکه یک ETH Whale 4 تریلیون SHIB، یعنی 136 میلیون دلار به دارایی های خود اضافه کرد، اعجوبه Dogecoin تنها در مدت 24 ساعت شاهد افزایش استثنایی 10 درصدی بود. علاوه بر این، SHIB حتی موفق شد از درصد افزایش در برابر ارز دیجیتال OG، بیت کوین ($BTC) تنها با افزایش 6 درصدی، همراه با اتریوم با 5.7 درصد افزایش در یک دوره 24 ساعته، پیشی بگیرد. بر اساس مدیریت توییتر WhaleStats، Shiba Inu “پرمعامله ترین و بزرگترین توکن هولینگ در بین 1000 کیف پول برتر ETH است”.

Shiba Inu همچنین پس از اینکه در اوایل این ماه به عنوان “بالاترین هشتگ ذکر شده در یک دوره 72 ساعته” اعلام شد، تسلط خود را در رسانه های اجتماعی مشخص کرد. علاوه بر این، اخیراً این توکن که به لیست طولانی دستاوردهای خود اضافه شده است، در طولانی ترین صرافی رمزنگاری استرالیا، کوین جار، نیز فهرست شده است. این شرکت با توجه به محبوبیت غیرقابل انکار توکن، این افزودن را “غیرقابل اجتناب” دانست.

Leave a comment