هدف پولکادکس برنده شدن اسلات Parachain در Polkadot است.

photo_2022-01-22_07-39-57

پولکادکس، یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر سفارش ارز دیجیتال، در حال رقابت برای برنده شدن یک اسلات پاراچین در «قاتل اتریوم» پولکادوت است.

پروژه مبتنی بر Substrate یک کمپین crowdloan را اعلام کرده است که از این ماه آغاز خواهد شد. جامعه تشویق می‌شود تا توکن‌های DOT را به پولکادکس قرض دهد تا مقدار کافی سرمایه برای ارائه یک پیشنهاد موفقیت‌آمیز تضمین کند. اگر صرافی برنده شود، توکن‌ها به مدت 96 هفته پس از راه‌اندازی پاراچین قفل می‌شوند. اگر پیشنهاد شکست بخورد، مشارکت‌کنندگان توکن‌های خود را پس خواهند گرفت. حداکثر مقدار وجوهی که پولکادکس در طول کمپین وام جمعی وام می گیرد، 8 میلیون DOT است.

به منظور ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان در وام جمعی، Polkadex دو میلیون توکن PDEX را به شما هدیه می دهد که یک دهم کل عرضه ارز دیجیتال بومی صرافی را نشان می دهد. علاوه بر این، نیم میلیون توکن PDEX برای پاداش‌های جایزه کنار گذاشته است. 1000 شرکت کننده بزرگ همچنین می توانند یک توکن غیر قابل تعویض صادر شده توسط Polkadex دریافت کنند.

پولکادکس که در ماه سپتامبر منتشر شد، ادعا می‌کند که برنده شدن در اسلات بسیار ارزنده پاراچین، آوردن توکن‌ها از زنجیره‌های دیگر را بسیار آسان‌تر می‌کند.

به گفته یکی از بنیانگذاران ویوک پراسانان، این آرزو دارد تا به بزرگترین صرافی مبتنی بر پولکادوت تبدیل شود:هدف ما تبدیل شدن به بزرگترین مبادله کتاب سفارش برای پولکادوت است که از نقدینگی زنجیره ای از دیگر پروژه های پاراچین و فراتر از آن پشتیبانی می کند.

Related Posts

Leave a comment