هش ریت اتریوم به ATH جدید می رسد در حالی که فشار فروش کاهش می یابد.

IMG_20211102_124534_888

با افزایش فعالیت برنامه‌های غیرمتمرکز و محبوبیت روزافزون پروژه‌های بزرگ NFT، اتریوم همچنان پرمصرف‌ترین زنجیره در صنعت بلاک چین است که با اندازه هزینه‌هایی که ماینرهای بیشتری را از سراسر جهان جذب می‌کند، مرتبط است.

در زمان انتشار، هش ریت اتریوم به بالاترین سطح خود یعنی 812768 گیگاهرتز بر ثانیه رسیده است. اگرچه به‌روزرسانی EIP-1559 کارمزد استخراج‌کنندگان را حذف کرد، اما آنها همچنان می‌توانند با استفاده از نکاتی که به تازگی معرفی شده‌اند، سود قابل توجهی دریافت کنند که کاربران شبکه برای انجام تراکنش‌های خود در دوره‌های بارگذاری بالای شبکه از آن استفاده می‌کنند.
افزایش علاقه ماینرها ناشی از افزایش فعالیت شبکه در اتریوم است. با استفاده بیشتر از افراد از شبکه، ماینرها می توانند هزینه های بیشتری دریافت کنند. علاوه بر فعالیت شبکه، مکانیسم هزینه سوزی به طور مثبت بر قیمت دارایی منعکس شد که از زمان اجرای EIP-1559 تا 33 درصد افزایش یافت.

معمولاً افزایش سریع هش ریت به دلیل گسترش عرضه موجود، نشانه خوبی برای بازار نیست، اما طبق داده های زنجیره ای، ماینرها هنوز برای فروش دارایی های خود عجله ندارند.
ذخایر ارز موجود هنوز در حال تخلیه است و کیف پول ماینرها فقط جریان ورودی را نشان می دهد که تقریباً هیچ وجهی به صرافی ها منتقل نمی شود. عدم وجود قدرت فروش به احتمال زیاد به شرایط بسیار مثبت بازار مرتبط است.

Leave a comment