ویتالیک بوترین پیشنهاد می کند NFTs “Soulbound” بسازید.

photo_2022-01-27_15-09-27

خالق اتریوم Vitalik Buterin یک مفهوم جدید برای NFT ها، حاکمیت و سایر طیف های راه حل های غیرمتمرکز پیشنهاد کرده است که غیرقابل انتقال است. ایده این کانسپت از بازی معروف MMORPG World of Warcraft گرفته شده است که طبق گزارش ها Vitalik از طرفداران پر و پا قرص آن است.

بوترین NFT ها را با موارد موجود در بازی هایی مانند World of Warcraft مقایسه کرده است، زیرا هر دو دارای ویژگی های کمیاب خاص، ارزش سیگنال اجتماعی و ابزارهای اضافی هستند. سیگنال‌های اجتماعی پس از معرفی تصاویر نمایه NFT توسط پلتفرم‌های اجتماعی متعدد، آشکارتر شده است.

بوترین همچنین پیشنهاد می کند که NFT ها به جای مهارت در دستیابی به NFT های خاص، به عنوان بازتابی از ثروت یک فرد عمل می کنند. خالق اتریوم استدلال می کند که بیشتر غیرقابل تعویض های ارائه شده در بازار در واقع می توانند برای یک هدف خوب مانند مجموعه هایی که از خیریه پشتیبانی می کنند، استفاده شوند، وقتی کسی آن را از بازار ثانویه خریداری کند.

اما در عین حال، Vitalik پیشنهاد می‌کند NFT‌ها نه تنها منعکس کننده ثروت افراد باشند. همانطور که بوترین پیشنهاد می کند بهترین مثال POAP یا “پروتکل اثبات حضور” است که استانداردی است که توسط آن توکن ها بین کاربرانی که در نوعی رویداد شرکت کرده اند توزیع می شود.

Related Posts

Leave a comment