پایگاه راه‌اندازی رسانه غیرمتمرکز Flickto (FLICK) یک پیشنهاد اولیه مبادله غیرمتمرکز را در لان‌پد پیشرو مبتنی بر کاردانو، Kick.Io اعلام می‌کند.

IMG_20211208_213526_278

این توکن‌فروشی توکن‌های FLICK را به اکثر سرمایه‌گذاران خرد معرفی می‌کند و به Flickto اجازه می‌دهد تا برای مراحل بعدی پیشرفت خود سرمایه جمع‌آوری کند.
اولین لانچ پد رسانه ای کاردانو با سکوی راه اندازی پروژه پیشرو کاردانو شریک می شود.
وFlickto اساس فنی را برای تامین مالی جمعی برای ارتقای محتوای رسانه ای فراهم می کند. علاقه مندان به کریپتو می توانند از تبلیغ و توزیع محصولات رسانه ای مورد علاقه خود با دارایی های دیجیتال پشتیبانی کنند.
برای چنین محصولات پیچیده، نیاز شدیدی به یک بلاک چین کم هزینه، سریع و کارآمد وجود دارد. به این ترتیب، تیم Flickto (FLICK) Cardano را به دلیل عملکرد بالا و طراحی فنی جدید خود انتخاب کرده است.
همچنین، Cardano (ADA) دارای یک جامعه جهانی بزرگ و پر جنب و جوش است که برای پروژه های غیرمتمرکز دنیای واقعی بسیار مهم است. دارندگان ADA یک گروه متمرکز برای پیشرفت Flickto و توزیع توکن های FLICK هستند.
جوایز FLICK مشوق اصلی کاربران برای شرکت در فعالیت‌های Flickto مرتبط با محتوا و سهام است. سپس، FLICK در صرافی‌های متمرکز و DEX‌های مبتنی بر کاردانو فهرست می‌شود تا به دارندگان اجازه داد و ستد کرده و آن را در مکانیسم‌های شخص ثالث به اشتراک بگذارند.
انتشار توکن های FLICK محرک دیگری برای پذیرش انبوه راه حل های Flickto در اکوسیستم Web3 خواهد بود.

Initial Staking Pool Offering (ISPO) راه اصلی برای اکوسیستم Flickto برای جمع آوری سرمایه برای حامیان پروژه است. نه بر خلاف سهام Cardano برای ADA، ISPO های Flickto را باید ابزاری برای دارندگان توکن در نظر گرفت تا از محصولات مورد علاقه خود حمایت کنند.
علاوه بر جوایز FLICK، شرکت‌کنندگان در ISPOها می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض را به عنوان پاداش اضافی از پروژه‌های فهرست‌شده توسط Flickto دریافت کنند. دریافت جوایز شرط بندی تنها راه برای به دست آوردن FLICK قبل از لیست های رسمی آن در CEX و DEX است. تاکنون، ISPOهای Flickto 1,500,000 ADA در کل ارزش قفل شده (TVL) جمع آوری کرده اند.
عرضه کل FLICK 5,000,000,000 توکن است. 40 درصد از این عرضه به پاداش های ISPO، 20 درصد برای فروش و عرضه اولیه مبادلات غیرمتمرکز (IDO) اختصاص دارد، در حالی که ابتکارات نقدینگی و خزانه داری 15 درصد از عرضه FLICK تامین می شود.
تیم، مشاوران و شرکای آن 15 درصد از FLICK را دریافت خواهند کرد، در حالی که 10 درصد باقیمانده به نیازهای بازاریابی و عملیات منتقل می شود.

Related Posts

Leave a comment