پس از پاسخ مثبت بنیانگذار Dogecoin، MrBeast Burger اکنون می تواند DOGE را بپذیرد.

photo_2022-01-27_12-55-18

حساب توییتر زنجیره ای فست فود MrBeast Burger خطاب به ایلان ماسک پیشنهادی ارائه کرده است. اگر او آن را بازتوییت کند، آنها کار روی پذیرش Dogecoin را آغاز می کنند.

به نظر می رسید مدیر عامل تسلا این توییت را نادیده گرفته است. با این حال، بیلی مارکوس، بنیانگذار دوج، این کار را نکرد.

به نظر می رسد پس از توییت اخیر ایلان ماسک در مورد پذیرش Dogecoin، خطاب به دو زنجیره فست فود مک دونالد – Burger King و MrBeast Burger به پذیرش Dogecoin علاقه نشان داده اند.

مک‌دونالد مودبانه ماسک را رد کرد، زمانی که او پیشنهاد داد که اگر مک‌دونالد شروع به پذیرش دوج کند، یک وعده غذایی شاد را در تلویزیون بخورد. با این حال، توییت رئیس تسلا از صفحه رسمی توییتر برگر کینگ حمایت شد. دومی پاسخی مبهم ارسال کرد که جامعه دوج آن را به عنوان علاقه به رمز ارز مورد علاقه خود تفسیر کردند.

بیلی مارکوس پیام MrBeast را به جای ماسک بازنشر کرد و اعتراف کرد که او تأثیرگذار بزرگی نیست اما همچنان این کار را انجام خواهد داد.

او همچنین از جامعه Dogecoin خواست تا نشان دهند که Doge Army بدون ریتوییت Elon به اندازه کافی قوی است و می تواند تمام تعامل لازم را برای MrBeast Burger فراهم کند.

مارکوس سپس اظهار داشت که Doge برای انعام دادن آنلاین عالی است و sodogetip (ربات انعام آنلاین برای Dogecoin) را به حساب MrBeast Burger با 6.9 Dogecoin تگ کرد.

 

Related Posts

Leave a comment