پلتفرم ایکس ایلان ماسک به دلیل تعلیق حساب XRP با واکنش شدید روبرو می شود.

photo_2023-10-07_11-47-56

Crypto Eri، یک چهره برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال، با Elon Musk در X تماس گرفت و به دنبال توضیح در مورد تعلیق حساب بود.
ایلان ماسک، مدیر اجرایی و مدیر فنی X (توئیتر سابق) به دلیل تعلیق یک حساب کاربری مرتبط با XRP با انتقاداتی روبرو شده است.
Crypto Eri، یک چهره شناخته شده در جامعه ارزهای دیجیتال، مستقیماً با Elon Musk در X تماس گرفت و به دنبال توضیح در مورد اینکه آیا تعلیق حساب یک خطا بوده است یا خیر.
اگرچه برخی از افراد از ماسک دفاع کرده‌اند و پیشنهاد می‌کنند که تعلیق یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از کلاهبرداران احتمالی است، اما عدم پاسخگویی از سوی مقامات X باعث گمانه‌زنی‌ها شده است.
در پاسخ به اظهاراتی مبنی بر اینکه تعلیق ها اقدامی برای جلوگیری از کلاهبرداران است، Crypto Eri بر این باور که تعلیق حساب ناعادلانه است، ثابت قدم ماند:

“من سهم خود را برای پایبندی به واقعیت ها انجام داده ام. حتی زمانی که به من پلیس رمزنگاری یا بخشی از فرهنگ لغو نامیده می‌شوم. این جالب نبود من همدلی دارم زیرا او کل کانال خود را با استفاده از پلتفرم X ساخته است.
این اختلاف که توجه حامیان برجسته صنعت مانند جان دیتون، وکیل طرفدار XRP را به خود جلب کرده است، اکنون حول محور این است که آیا تعلیق یک حادثه منفرد است یا نشان دهنده تجدید حیات سانسور در جامعه X است.
در همین حال، گزارش اخیر تحقیقات جاری SEC در مورد ماسک را فاش کرده است. این تحقیق بر روی این موضوع متمرکز است که آیا ماسک مقررات اوراق بهادار فدرال در مورد خرید سهام خود و اظهارات و پرونده های بعدی در مورد خرید X را نقض کرده است یا خیر.

Related Posts

Leave a comment