پلتفرم تجاری استرالیا SelfWealth معاملات کریپتو را به 325 هزار کاربر خود ارائه می دهد.

photo_2022-02-16_13-08-21

کارولین بولر، مدیر عامل BTC Markets تاکید کرد که مشارکت با SelfWealth مشروعیت بیشتر پذیرش کریپتو در مقیاس وسیع را نشان می‌دهد.
طبق گزارش ها، شرکت سهامی عام SelfWealth (ASX: SWF) به اولین پلتفرم تجارت آنلاین سهام استرالیا تبدیل شده است که پس از اعلام معامله با صرافی محلی BTC Markets، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، کارولین بولر، مدیر عامل شرکت BTC Markets، اظهار داشت که سرمایه گذاران می توانند از سه ماهه دوم سال 2022، پنج دارایی رمزنگاری اصلی را معامله کنند و در انتظار تایید تنظیم کننده مالی استرالیا AUSTRAC است.

هر دو بازار SelfWealth و BTC نمی‌توانستند در مورد اینکه کدام دارایی‌های رمزنگاری برای خرید در دسترس هستند تا زمانی که قانون‌گذاران چراغ سبز نشان دهند، نظر بدهند، اما به احتمال منطقی رهبران بازار مانند بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در میان آنها خواهند بود. .

Selfwealth، چهارمین پلتفرم بزرگ کارگزاری آنلاین استرالیا، سفر خود به ارزهای دیجیتال را در ژوئیه سال گذشته با انتشار گزارشی از این کارگزار 8 میلیارد دلاری اعلام کرد که در آن 30٪ از کاربرانش قبلاً روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کردند، در حالی که 38٪ دیگر به دنبال این بودند. در آینده سرمایه گذاری کنید.

کارولین بولر، مدیر عامل شرکت BTC Markets گفت که مشارکت SelfWealth و BTC Market مشروعیت بیشتری را برای پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال نشان داد.

در حالی که کریپتو هنوز توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ یک دارایی «خطرناک» تلقی می‌شود، SelfWealth، با پایگاه مشتری متشکل از صندوق‌های سرمایه‌گذاری خودگردان (SMSF) و سرمایه‌گذاران سنتی‌تر، به دنبال متمایز کردن خود از جمعیت با سرکوب این تصور غلط است.

بولر از تاکید بر مقیاس فرصتی که SelfWealth و BTC Markets از آن استفاده می کردند، ابایی نداشت. او افزود: “من فکر می کنم که [کریپتو] در 3 تا 5 سال آینده ستونی از صنعت خدمات مالی استرالیا خواهد بود. خدمات مالی 8 درصد از کل تولید اقتصادی استرالیا را تشکیل می دهد و منطقی است که فرض کنیم رمزارز 10 تا 15 درصد از آن را پشتیبانی می کند.

Leave a comment