پلتفرم قراردادهای هوشمند Avalanche اخیراً اعلام کرده است که با غول پرداخت چینی Alipay برای راه اندازی یک برنامه کوپن با قابلیت Web3 همکاری می کند.

photo_2024-03-21_15-13-59

پلتفرم قراردادهای هوشمند Avalanche اخیراً اعلام کرده است که با غول پرداخت چینی Alipay برای راه اندازی یک برنامه کوپن با قابلیت Web3 همکاری می کند. مرحله دوم شاهد گسترش اثبات مفهوم به بیش از 100 میلیون کاربر از کشورهای جنوب شرقی آسیا خواهیم بود.

کوپن های دارای Web3
Avalanche، یک پلتفرم قراردادهای هوشمند، اعلام کرده است که در ارتباط با پلتفرم پرداخت دیجیتال Alipay برای معرفی یک برنامه کوپن با قابلیت Web3 کار می کند. بر اساس این برنامه، کاربرانی که این کوپن ها را از طریق یک مینی بازی با نام تجاری دریافت می کنند، تا 50٪ تخفیف روی شیر چای فروخته شده توسط 10 مارک محبوب در بیش از 500 فروشگاه در جنوب شرقی آسیا دریافت می کنند.

بر اساس بیانیه ای، مشارکت Avalanche با غول تجارت الکترونیک چینی به Alipay+ D-store، یک راه حل دیجیتالی جامع و کیف پول های الکترونیکی شریک Alipay+ گسترش خواهد یافت. برنامه کوپن، که ظاهراً اولین مرحله در دو قسمت اثبات مفهوم (POC) است، توسط یک زیرشبکه Avalanche ساخته و مدیریت شده توسط Avacloud پشتیبانی می‌شود.

ایجاد جریان های درآمدی جدید
این بیانیه همچنین اضافه کرد که شرکای برجسته کیف پول الکترونیکی از جنوب شرق آسیا می‌توانند فروشگاه D Alipay را فعال کنند که به نوبه خود قابلیت‌های POC و Avalanche Web3 را فعال می‌کند.

Avalanche گفت: «POC به برندهایی مانند Alipay+ D-store اجازه می‌دهد راه‌حل‌های Web3 را آزمایش کنند، از جمله اینکه چگونه می‌توانند به بازرگانان کمک کنند تا اشکال جدیدی از تعامل با کاربران را تقویت کنند و به حفظ آنها و ایجاد جریان‌های درآمد جدید کمک کنند.»

منبع : news.bitcoin.com

Related Posts

Leave a comment