پلتفرم Airbnb به زودی می‌تواند پشتیبانی از پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را اضافه کند.

photo_2022-01-05_14-08-24

بازار مهمان‌نوازی آنلاین Airbnb می‌تواند در مسیر افزودن پرداخت‌های ارز دیجیتال باشد.مدیرعامل برایان چسکی اخیراً در توییتر فاش کرد که رزرو اقامتگاه با کمک ارزهای رمزنگاری شده درخواست شماره یک برای امسال است.

در 3 ژانویه، Chesky از دنبال کنندگان توییتر خود خواست تا پیشنهادات مربوط به Airbnb را ارائه دهند. پس از بررسی هزاران توییت، او به این نتیجه رسید که رمزارز به وضوح پیشرو است. به دنبال آن نمایش‌های قیمت‌گذاری واضح، برنامه وفاداری برای مهمانان، هزینه‌های تمیزکاری به‌روز و بهبود خدمات مشتری دنبال می‌شود.

چسکی می‌گوید که ایده‌های توکن متنوعی را دیده است، که به احتمال زیاد به این معنی است که خط پرداخت آتی ارزهای دیجیتال Airbnb به یک یا دو توکن محدود نخواهد شد.

او همچنین اضافه کرد که Airbnb از سال 2013 تاکنون 336 میلیارد دلار پرداخت را پردازش کرده است.
در ماه سپتامبر، Chesky به Fox Business گفت که Airbnb درخواست‌های زیادی در رابطه با پرداخت‌های ارز دیجیتال دریافت کرده است:
ما درخواست‌های زیادی دریافت می‌کنیم، من سال‌هاست آن را دریافت می‌کنم، امروز چیزی برای اعلام آن ندارم.
این شرکت در دفترچه عرضه اولیه خود (IPO) اعلام کرد که باید با فناوری‌های پیشرفته مانند ارزهای دیجیتال و بلاک چین سازگار شود تا در آینده موفق بماند.
بازار اجاره شماره یک جهان، خدمات انعام بیت کوین ChangeTip را در سال 2016 خریداری کرد.
شایان ذکر است که برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، یکی از ثروتمندترین افراد جهان، کارمند سابق Airbnb است.
محور اخیر Airbnb به ارزهای دیجیتال در بحبوحه رقابت جایگزین‌های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین مانند Dtravel، یک سرویس اجاره تعطیلات که توسط Travala.com راه‌اندازی شده است، انجام می‌شود.

Related Posts

Leave a comment