پلتفرم Nuvei با صرافی FTX برای ارائه معاملات بدون درز رمزنگاری همکاری می کند.

photo_2021-12-19_12-12-28

معمولا، مشارکت در صنعت کریپتو بسیار رایج و در واقع یک امر روزمره است. علاوه بر این، هر دو طرف به طور تصاعدی از یکدیگر سود خواهند برد.

بر این اساس، Nuvei، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بانکداری خصوصی در سطح جهان که به دلیل راه‌حل‌های پردازش پرداخت آنلاین خود شناخته شده است، با یکی از صرافی‌های برجسته جهانی ارزهای دیجیتال، FTX، شریک شده است.

دو دامنه بزرگ از دو جریان مختلف اکنون در یک هدف واحد برای ارائه تجربه تجارت ارزهای دیجیتال بهتر و سریعتر دست به دست هم داده اند.

برای این منظور، صرافی FTX اکنون گزینه های پرداخت Nuvei را در شبکه خود ارائه می دهد.

از این طریق، کاربران FTX می توانند به راحتی وجوه خود را واریز کرده و به طور موثر به پلتفرم FTX منتقل کنند. علاوه بر این، انتقال فیات به کریپتو اکنون کاملاً با نرخ بسیار سریع‌تری انجام می‌شود.

بنابراین، این به نوبه خود کاربران FTX را قادر می سازد تا معاملات و معاملات کریپتو خود را با نرخ های بسیار سریعتر و کارآمدتر انجام دهند.

همچنین، Nuvei پروتکل‌های امنیتی خود را برای ایمن کردن تمام تراکنش‌ها ارائه می‌کند، بنابراین FTX را حتی امن‌تر و ایمن‌تر می‌کند.
نظرات دو مدیر عامل

با توجه به این شراکت، مدیر عامل Nuvei، فیلیپ فایر، اظهار می دارد که از همکاری جدید خود با FTX بسیار هیجان زده هستند. علاوه بر این، مدیر عامل شرکت معتقد است که این مشارکت واقعاً به تمام جهان نشان می دهد که چگونه Nuvei راه حل های نوآورانه کاملی را برای هر نوع تجارت و همچنین برای کل صنعت کریپتو ارائه می دهد.

علاوه بر این، فایر اشاره می‌کند که پلتفرم FTX را برای تراکنش‌های رمزنگاری و تجربه کاربر ایمن‌تر، ایمن‌تر و سریع‌تر می‌کنند.

به طور مشابه، مدیر عامل FTX، سام بانکمن-فرید، دلیل این همکاری را تأیید می کند. به گفته وی، تنها هدف از این همکاری این است که کاربران را قادر می سازد تا ابزارهای یکپارچه و سریع تر تجارت رمزنگاری را با فعال کردن انتقال فوری فیات-کریپتو تجربه کنند.

Leave a comment