پلیگان 3 نقطه عطف کلیدی را فاش می کند که در سال 2022 راه اندازی می شود.

photo_2022-01-05_15-45-27

در یک پست وبلاگی، Polygon نکات برجسته سال قبل، 2021 را یادآوری کرد، در حالی که سه پیشرفت بزرگ را برای سال 2022 اعلام کرد.

در سال 2021 Polygon شش راه حل جدید اضافه کرد: SDK، Avail، Hermez، Nightfall، Miden و Zero، با تمرکز بر رمزنگاری ZK (Zero-Knowledge).

در یک معامله 250 میلیون دلاری، Polygon در آگوست 2021 ادغام خود را با پلتفرم جمع‌آوری هرمز اعلام کرد. هرمز در نهایت در اکوسیستم Polygon جذب شد و به جزئی از راه‌حل‌های Polygon تحت نام Polygon Hermez تبدیل شد.

به همین ترتیب در ماه نوامبر، Polygon Miden، مجموعه ای مبتنی بر STARK و سازگار با EVM، متولد شد. جزء اصلی Polygon Miden، Miden VM، یک ماشین مجازی مبتنی بر STARK، با هدف حل مشکل جمع‌بندی ZK در فعال کردن منطق و تراکنش‌های دلخواه، از جمله EVM (ماشین مجازی اتریوم) است.

طبق پلتفرم لایه 2، در سال 2022، Polygon Hermez و Polygon Miden شبکه های آزمایشی عمومی را به ترتیب در سه ماهه دوم و سوم راه اندازی خواهند کرد.

در اواسط دسامبر 2021، مرورگر اپرا ادغام خود را با Polygon اعلام کرد، مشارکتی که ممکن است میلیون‌ها کاربر جدید را به این پلتفرم بیاورد.

این ادغام به کاربران Opera دسترسی درون مرورگر به بیش از 3000 dApps شبکه Polygon را می دهد. برخی از محبوب ترین dApp ها از جمله Sushiswap، Curve و Aave و همچنین بازی های بلاک چین و پلتفرم های NFT مانند Decentraland، OpenSea، Sandbox و Decentral Games در دسترس خواهند بود.

در سه ماهه اول سال 2022، اپرا بلاک چین Polygon را در مرورگر Web3-ready و کیف پول رمزنگاری داخلی اندروید خود گنجانده است.

سرانجام، ارتقای EIP-1559 در سال 2022 پیشرفت خواهد کرد. U.Today در گزارشی از Polygon MATIC، مکانیزم رایت مشابه اتریوم را راه اندازی کرد. Polygon ارتقاهای EIP-1559 را در شبکه خود آغاز کرده بود که با انتشار شبکه آزمایشی در دسامبر، سوزاندن توکن های MATIC و دید بهتر هزینه ها را معرفی می کند.

براساس  اطلاعات کوین  مارکت  کپ، MATIC، دارایی بومی بلاک چین Polygon، در زمان انتشار با قیمت 2.44 دلار معامله می‌شود و در رتبه چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ قرار دارد.

Related Posts

Leave a comment