پپه (PEPE) از بیت کوین (BTC)، شیبا اینو (SHIB) در تعامل اجتماعی پیشی گرفت.

IMG_20230515_122717_944

طبق پلتفرم تجزیه و تحلیل اجتماعی LunarCrush، توکن با مضمون قورباغه PEPE با افزایش بحث‌ها و اشاره‌ها به آن در رسانه‌های اجتماعی، شاهد جهش در فعالیت مشارکت اجتماعی خود بود.LunarCrush گزارش می‌دهد که PEPE فعالیت‌های تعامل اجتماعی را رهبری می‌کرد و از بیت کوین و حتی Shiba Inu (SHIB) در این معیار پیشی گرفت. بیت کوین رتبه دوم را در فعالیت های تعامل اجتماعی به دست آورد، در حالی که شیبا اینو در جایگاه هفتم قرار گرفت.

این معیار نشان‌دهنده مشارکت بسیار سنگین جامعه در پست‌های اجتماعی است که با لایک‌ها، ریتوییت‌ها، نظرات، نشانک‌ها، مشارکت تاثیرگذار در حساب کاربری و موارد دیگر اندازه‌گیری می‌شود.

فعالیت اجتماعی بالا همانطور که توسط LunarCrush نشان داده شده است، مشارکت بسیار سنگین جامعه در پست‌های اجتماعی را نشان می‌دهد که با لایک‌ها، ریتوییت‌ها، نظرات، نشانک‌ها، مشارکت تاثیرگذار در حساب و موارد دیگر اندازه‌گیری می‌شود. پس از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توییتی به طور غیرمستقیم از پپه نام برد، هیاهوی «پپه» در 13 می چرخش جدیدی به خود گرفت. ماسک در پست میم خود اصلاحات قانون اساسی را با استفاده از شخصیت پپه قورباغه توضیح داد. حساب رسمی پپه کوین در پاسخ گفت: «مم های تولید را مصادره کنید». چیزی شبیه ضرب المثل «وسایل تولید را بگیر». قیمت سکه PEPE در واکنش به این توییت به طور غیرمنتظره ای افزایش یافت. در زمان انتشار، PEPE با کاهش 8.09 درصدی در 24 ساعت گذشته به 0.000001791 دلار رسید. در بازه زمانی هفتگی، PEPE 35.10٪ کاهش می یابد.

همچنین کمپین 1 میلیاردی PEPE Gemini در افزایش فعالیت های مشارکت اجتماعی Pepe کمک می کند. صرافی کریپتو جمینی اعلام کرد که 1 میلیارد پپه را به یکی از برندگان خوش شانس در جشن گرفتن لیست PEPE در پلتفرم خود اهدا می کند. یکی از معیارهای واجد شرایط بودن، بازتوییت پست PEPE بود که توسط جمینی ساخته شده بود. پس از سر و صدا پس از اینکه Coinbase گفت الهام بخش سکه محبوب، الگوی پپ قورباغه اصلی، “به عنوان نماد نفرت توسط گروه های راست جایگزین انتخاب شده است”، مسئول حقوقی ارشد صرافی هفته گذشته از جامعه پپ عذرخواهی کرد.

Related Posts

Leave a comment