کاردانو (ADA) از آخرین به‌روزرسانی‌های اکوسیستم در آماده‌سازی برای انتشار عمده رونمایی کرد.

IMG_20230429_130630_039

کاردانو (ADA) اخبار پیشرفت های اخیر اکوسیستم خود را در پیش بینی عصر ولتر آینده به اشتراک گذاشته است. شایان ذکر است، این شرکت در توسعه CIP-1694 و دوره کانوی دفتر کل پیشرفت داشته است. علاوه بر این، پشتیبانی از Plutus v3 در Conway گنجانده شده است، تغییراتی در گواهی‌های تفویض اختیار انجام شده است و ایالت‌های دفتر مدیریت اضافه شده‌اند. علاوه بر این، اسناد کد Haskell اکنون به راحتی در صفحات GitHub میزبانی می شود.

عصر ولتر آخرین مرحله در توسعه کاردانو را نشان می دهد که هدف آن ایجاد یک مکانیسم تصمیم گیری کاملاً غیر متمرکز است. CIP-1694 نشان‌دهنده اولین تکرار مدیریت زنجیره‌ای کاردانو است و موفقیت آن تا حد زیادی به اجماع گسترده جامعه کاردانو بستگی دارد. برای تشویق مشارکت گسترده، از جامعه دعوت می‌شود تا در بحث‌ها و فعالیت‌های خودگردان مرتبط با حکمرانی غیرمتمرکز شرکت کنند. کاردانو از رهبران و گروه‌های جامعه جهانی دعوت می‌کند تا کارگاه‌های آموزشی خود را سازماندهی کنند و برای انجام این کار حمایت مالی دریافت کنند. این فرصتی را برای جامعه فراهم می کند تا درباره کاردانو بیشتر بیاموزند و در بحث های مربوط به حکومت شرکت کنند.

علاوه بر این، گزارش توسعه هفتگی فعلی Cardano بیان می‌کند که هفته گذشته، تیم Plutus روی دو چیز کار کرده است: شاخص‌های مارکونی و توابع داخلی پلوتوس. تیم مارلو گزارش خود را به‌روزرسانی کرد و ارسال اعتبارسنجی‌ها را آسان‌تر کرد. تیم Mithril به کار بر روی یک سرویس گواهی‌دهنده جدید برای تجمیع کننده خود ادامه داد. تیم Daedalus روی راه حلی کار کرد که کاربران بتوانند قیمت ADA را بدون نیاز به استفاده از CoinGecko API بررسی کنند.

 

Related Posts

Leave a comment