رمز ارز SHIB کوین مارکت کپ را به فهرست کردن “3 آدرس قرارداد جعلی” که “ناامن” هستند متهم می کند.

photo_2022-01-15_20-52-19

حساب رسمی توییتر شیبا اینو در 14 ژانویه بیانیه ای را از طریق این پلتفرم منتشر کرد و به لیست قراردادهای توکن SHIB جعلی در CoinMarketCap پرداخت.

تیم توسعه یک اعلان رسمی در توییتر منتشر کرد و به کاربران از وجود «3 آدرس قرارداد جعلی» برای Shiba Inu (SHIB) که در فهرست CoinMarketCap، یک سایت محبوب در بازار ارزهای دیجیتال برای بررسی حجم، قیمت‌ها و عرضه سکه‌ها استفاده می‌شود، هشدار داد. .

ظاهرا هر سه آدرس BEP20، Solana و Terra نامعتبر هستند و به هیچ وجه نباید از آنها استفاده شود.

لطفاً توجه داشته باشید که CoinMarketCap آگاهانه 3 آدرس قرارداد جعلی را برای SHIB فهرست کرده است. هیچ یک از این 3 آدرس (BEP20، Solana، یا Terra) آدرس SHIB معتبر نیستند و استفاده از آنها امن نیست.”

موضع CoinMarketCap در مورد این موضوع
طبق این توییت، CoinMarketCap از برقراری ارتباط با تیم رسمی Shiba Inu در مورد حذف قراردادهای ذکر شده در بالا خودداری کرد، و آنها همچنین به کلاهبرداران “با کمال میل” اجازه دادند تا لیست توکن را در ردیاب “تخریب کنند”.

تیم SHIB نوشت: «CoinMarketCap از برقراری ارتباط با تیم SHIB در مورد به‌روزرسانی‌های صفحه توکن خودداری کرده و با کمال میل به عوامل مخرب اجازه داده تا فهرست ما را خراب کنند.

تیم SHIB در یک توییت بعدی اضافه کرد:

یادآوری: Shiba Inu $SHIB فقط یک توکن ERC-20 است! لطفا در آنجا #شیب ارتش هوشیار باشید.»

با این حال، CoinMarketCap ساکت نماند. حساب رسمی ردیاب به محض اینکه توسعه عمومی منتشر شد، به سرعت پاسخ داد. این پلتفرم هم به حساب رسمی شیبا اینو و هم به انجمن شیبا پاسخ داد. بیان کرد که قراردادهای فهرست شده آدرس های کرم چاله ای هستند که برای تسهیل تراکنش های زنجیره ای متقابل شکل پیچیده توکن در نظر گرفته شده است.

Related Posts

Leave a comment