کیشیموتو اینو(Kishimoto) قرار است با راه اندازی Kishiswap 2.0 به قطب انیمیشن اکوسیستم بلاک چین تبدیل می شود.

photo_2022-01-17_11-42-36

یکی از پروژه‌هایی که در اکوسیستم بلاک چین به‌عنوان اولین محرک در فضای انیمیشن که اکنون در حال تبدیل شدن به یک اکوسیستم فراگیر با صرافی غیرمتمرکز (DEX)، بازار NFT، خدمات VPN و توکن حکومتی است، جای پای خود را به دست آورد، کیشیموتو اینو است. پروژه ای که قرار است به مرکز انیمه های مبتنی بر بلاک چین تبدیل شود.

پس از راه اندازی مخفیانه موفقیت آمیز پروژه در 18 اکتبر 2021، تیم توسعه دهنده پروژه تصمیم گرفت تا مرحله دوم نقشه راه خود را که شامل انتشار KishiSwap 2.0، DEX بومی جامعه کیشیموتو اینو است، انجام دهد. همراه با این دستاوردها در حال ساخت، کیشیموتو همچنین در اولین موج SaitaMask در این هفته فهرست خواهد شد و نظر صدها هزار سرمایه گذار جدید بالقوه را به دست خواهد آورد.

هنگامی که برای اولین بار عرضه شد، KishiSwap یک رابط کاربری ساده انیمه DEX بود که به کاربران امکان خرید و فروش NFT در اکوسیستم را می داد. اکنون، KishiSwap 2.0 به لطف ادغام یک لانچ پد که به کاربران امکان دسترسی زودهنگام به پروژه های مبتنی بر انیمه را می دهد که توسط تیم Kishimoto Inu بررسی می شوند، به تکامل پروتکل ICO Kishimoto به طور کلی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تنها بهترین پروژه ها به آن دسترسی دارند. پلتفرمی که باید توسط اعضای جامعه خریداری شود. هنگامی که یک پروژه در KishiSwap فهرست شد، کاربران می‌توانند آن را با استفاده از اتریوم یا کیشیموتو خریداری کنند. علاوه بر ارائه راهی برای راه‌اندازی پروژه‌های جدید، نسخه ۲ DEX همچنین به دارندگان توکن اجازه می‌دهد تا دارایی‌های خود را برای بازدهی جذاب به اشتراک بگذارند و در عین حال مجموعه کاملی از تحلیل‌ها را ارائه دهند تا بتوانند از آخرین فعالیت‌های سرمایه‌گذاری خود به‌روز بمانند و به‌روز باشند. تحولات در KishiSwap.

در آینده، NFT های تولید شده در KishiSwap نیز می توانند در بازار سه بعدی NFT کیشیموتو که در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است، نمایش داده شوند. علاوه بر این، Katsumi (توکن DAO کیشیموتو) نیز قرار است در هفته های آینده راه اندازی شود. کاتسومی با سوزاندن فعال توکن های کیشیموتو به دارندگان کیشیموتو منتفع خواهد شد. «سوزاندن فعال» کاتسومی نه تنها ارزش کیشیموتو را با خرید توکن افزایش می‌دهد، بلکه عرضه در گردش را کاهش می‌دهد و کمبود تقاضای بیشتر برای توکن کیشیموتو را افزایش می‌دهد. کاتسومی اولین توکنی خواهد بود که این “رایت فعال” را اجرا می کند و مبتکر توکن های حاکمیت رمزنگاری خواهد بود که در آینده منتشر می شود.

کیشیموتو ابتدا در شبکه اتریوم شروع به کار کرد، اما از آن زمان تاکنون پل هایی را به زنجیره هوشمند بایننس، فانتوم و آوالانچ ساخته است که دسترسی گسترده ای به طرفداران ارزهای دیجیتال در سراسر اکوسیستم که ممکن است به انیمه و جامعه کیشیموتو علاقه مند باشند، فراهم می کند.

کیشیموتو اینو مسیر بلندپروازانه ای را برای تبدیل شدن به مرکز انیمیشن اکوسیستم بلاک چین ترسیم کرده است و راه اندازی آتی KishiSwap 2.0 گامی در مسیر درست برای دستیابی به این هدف در بلندمدت است زیرا بهترین DeFi و NFT را ادغام می کند. یک فروشگاه یک مرحله ای برای جامعه کیشیموتو.

Related Posts

Leave a comment