گری اسکیل LUNA، AVAX و MATIC را به لیست دارایی های خود اضافه می کند.

photo_2022-01-25_14-04-31

یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری پیشرو در صنعت دارایی‌های دیجیتال، Grayscale، فهرستی از ملاحظات را اعلام کرده است که شامل سکه‌ها و توکن‌هایی مانند AVAX، LUNA، MATIC و غیره است.

همانطور که صفحه شرکت نشان می دهد، لیست ایجاد شده شامل دارایی هایی است که در حال حاضر توسط Grayscale نگهداری نمی شوند یا به عنوان محصولات سرمایه گذاری ارائه نشده اند، اما در عین حال از نظر اکتشاف بیشتر برای شرکت جالب هستند.
سکه ها و توکن های فهرست شده را می توان کاندیدایی برای گنجاندن در محصولات سرمایه گذاری در نظر گرفت که ممکن است در آینده منتشر شوند. در عین حال، برخی از دارایی‌ها ممکن است در لیست قرار نگیرند و بعداً در خانواده محصولات Grayscale فهرست شوند.

همانطور که صفحه اطلاعاتی نشان می دهد، فرآیند افزودن دارایی مالی به خانواده محصولات یک شرکت سرمایه گذاری فرآیندی پیچیده و اساسی است که نیاز به بررسی و بررسی بیشتر دارد. علاوه بر این، این شرکت اشاره می کند که دارایی های موجود در لیست لزوماً به یک محصول سرمایه گذاری واقعی مانند صندوق بیت کوین Grayscale تبدیل نمی شوند.

علاوه بر این، Grayscale اشاره می کند که برخی از محصولات ممکن است بودجه مستقلی برای ارائه قرار گرفتن در معرض دریافت نکنند. برخی از این دارایی ها ممکن است به محصولاتی شبیه به صندوق سرمایه بزرگ دیجیتال Grayscale تبدیل شوند.

Related Posts

Leave a comment