یون سوک یول، طرفدار کریپتو، به عنوان رئیس جمهور جدید کره جنوبی انتخاب شد.

IMG_20220310_224847_550

یون سوک یول، طرفدار کریپتو، رئیس جمهور جدید کره جنوبی است.
نامزدی که بر قوانین مالیاتی ملایم تر بر ارزهای دیجیتال اصرار داشت، در انتخابات ریاست جمهوری کره جنوبی پیروز شد.

یون سوک یول، یکی از اعضای حزب محافظه کار، در انتخابات ریاست جمهوری کره جنوبی پیروز شد. رهبر سیاسی جدید این کشور آسیای شرقی یک موضع طرفدار رمزارز را نشان داده است. چندی پیش، او قول داد که حداقل آستانه را برای پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه بر روی سود حاصل از سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال افزایش دهد.

انتخابات ریاست جمهوری کره جنوبی یکی از پر مناقشه ترین انتخابات در تاریخ کره جنوبی بود. یون سوک یول – دادستان سابق 61 ساله و کاندیدای حزب محافظه کار – پیروزی اندکی را بر رقیب خود – لی جائه میونگ از حزب دموکرات کسب کرد.
این انتخابات همچنین مورد انتظار مردم محلی بود زیرا 77 درصد از بزرگسالان کره جنوبی برای شرکت در انتخابات شرکت کردند. پس از آن، تنها 263000 رای دو نامزد را از هم جدا کردند. یون – که به خاطر دیدگاه رمزارز پسندش معروف است – برد خود را “پیروزی مردم بزرگ کره جنوبی” نامید.
در یکی از حضورهای اخیر خود، او متعهد شد که حداقل سطح پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه بر درآمد حاصل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را از 2000 دلار به 40000 دلار افزایش دهد. در صورت اجرا، کره جنوبی می تواند به مقصدی جذاب برای شرکت کنندگان در دنیای بلاک چین تبدیل شود و حتی به یک مرکز دارایی دیجیتال تبدیل شود.
شایان ذکر است که حریف یون – لی جائه میونگ – نیز نسبت به بخش کریپتو ابراز محبت کرده است. اوایل امسال، او برای تقویت کمپین سیاسی خود، توکن‌های غیرقابل تعویض صادر کرد. کلکسیون ها تصویر او را به تصویر می کشیدند و به عنوان یک پیوند عمل می کردند و به دارندگان اجازه می دادند آنها را با افراد دیگر مبادله کنند.

Leave a comment