یک نهنگ BNB، به ارزش 3.4 میلیون دلار FLOKI می خرد.

IMG_20211104_171158_195

یک نهنگ ناشناس زنجیره ای هوشمند بایننس تصمیم به خرید ارز دیجیتال میم FLOKI به ارزش 3.4 دلار گرفته است. این نهنگ در حال حاضر دارای 12 میلیارد توکن FLOKI است.
یکی از حامیان ناشناس FLOKI این توکن را در بخش های کوچک خریداری کرد. اولین خرید یک روز و 13 ساعت پیش انجام شد. نهنگ فلوکی در ابتدا تنها 218 هزار توکن خرید اما سپس 10.5 میلیون توکن دیگر به کیف پول اضافه کرد.
اما بیشترین حجم خرید دیروز زمانی ظاهر شد که در عرض یک ساعت، نهنگ ناشناس تقریباً هشت میلیارد توکن فلوکی خرید. آخرین تراکنش 17 ساعت پیش انجام شده است، زمانی که کیف پولی که به 7b75 ختم می شود، یک میلیارد FLOKI اضافی جمع آوری کرد.
در حال حاضر، FLOKI با افزایش 16 درصدی قیمت معامله می‌شود، اما از بالای 0.0004 دلار نیز 18 درصد عقب‌نشینی کرده است. اقدامات نهنگ در واقع تاثیر قابل توجهی بر قیمت FLOKI نداشته است.
طبق گفته‌های CoinMarketCap، حجم معاملات روزانه این توکن در حدود 166 میلیون دلار باقی می‌ماند، به این معنی که سفارش‌های خرید نهنگ تنها حدود 2 درصد بوده است و نمی‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر قیمت دارایی نشان دهد.

پیش از این، توکن‌ها و کوین‌های جامعه مبتنی بر میم مانند Shiba، Elon و Floki توجه زیادی را از این صنعت به خود جلب کردند که منجر به رشد ۱۰۰۰ درصدی در مدت زمان کوتاهی شد.

Related Posts

Leave a comment