یک کیف پول بیت کوین عصر ساتوشی فعال شد.

photo_2021-12-21_15-36-17

سرویس ردیابی رمز ارز Whale Alert در توییتر خود اعلام کرده است که در هشت ساعت گذشته، یک کیف پول غیرفعال بیت کوین فعال شده است.که از سال 2013 فعال نبود فقط چند سال پس از اینکه خالق مرموز بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، از رادار خارج شد، اما بیت کوین داران هنوز می توانستند سایه حضور او را احساس کنند.

این کیف دارای 321 بیت کوین است. اکنون که 8.8 سال می گذرد، ارزش این ارز دیجیتال از 6594 دلار به 15103046 دلار رسیده است. بیت کوین در کیف پول تا به حال تقریباً 2290 بار افزایش یافته است.

در تاپیک کامنت، یکی از کاربران توییتر توضیحات متعددی برای فعال سازی این کیف پول ارائه کرده است. آنها بر این باورند که گزینه‌های زیادی در اینجا امکان‌پذیر است، از تصمیم ساتوشی ناکاموتو برای بازگشت به سرمایه‌گذار صبور که اکنون می‌خواهد بیت کوین خود را بفروشد تا شخصی که به سادگی عبارت اصلی خود را برای کیف پول بیت‌کوین به یاد می‌آورد.

چه در سال گذشته و چه در سال جاری، چندین کیف پول غیرفعال بیت کوین از سال 2011 تا 2013 فعال شدند که ده ها میلیون دلار را در این ارز دیجیتال پرچمدار حمل می کردند.

در گذشته، جامعه از فعال‌سازی کیف پول‌های قدیمی «خوابیده» می‌ترسید، زیرا نهنگ‌هایی که بیت‌کوین را از آن‌ها منتقل می‌کردند، می‌توانستند قیمت بیت‌کوین را با فروش خود پایین بیاورند. با این حال، در حال حاضر، این حرکات تاثیری بر قیمت ارز دیجیتال پیشرو ندارد.

Leave a comment