ثبت نام

۱۰ عضو کنگره از نانسی پلوسی می‌خواهند که در اصلاح مقررات رمزنگاری در قانون زیرساخت کمک کند.

IMG_20211121_201554_644
ب

ده تن از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده از نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان خواسته اند تا به مشکل مربوط به مقررات ارزهای دیجیتال در قانون زیرساخت رسیدگی کند. آنها توضیح دادند که تعریف فعلی یک کارگزار در قانون «بی‌اطمینانی را در صنعت ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهد، برندگان و بازنده‌ها را انتخاب می‌کند… همه این‌ها در حالی که مزیت رقابتی کشور ما را در برابر سایر کشورها در بازار دارایی‌های دیجیتال از بین می‌برد.»
۱۰ قانونگذار از پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان خواستند تا به مقررات رمزنگاری در قانون زیرساخت رسیدگی کند.
ده تن از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده به طور مشترک نامه ای به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، درباره تامین ارزهای دیجیتال در لایحه زیرساختی یک تریلیون دلاری دو حزبی که جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن این هفته امضا کرد، ارسال کرده اند.
این نامه توسط نمایندگان دارن سوتو، رو خانا، استیسی پلاسکت، اریک سوالول، تیم رایان، سوزان وایلد، مارک ویسی، جیک اوچینکلاس، آل لاوسون و چارلی کریست امضا شد.
نامه مورخ ۱۵ نوامبر آغاز می‌شود: «ما برای بیان نگرانی‌های خود در مورد مقررات دارایی دیجیتال (بخش ۸۰۶۰۳) قانون ۳۶۸۴ H.R.، قانون سرمایه‌گذاری زیرساختی و مشاغل، که در غیر این صورت به عنوان چارچوب زیرساختی دو حزبی (BIF) شناخته می‌شود، می‌نویسیم. همانطور که شما و همکاران ما در هر دو اتاق کار می کنید تا بهتر بسازید، باید مالیات و مقررات مناسب صنعت ارزهای دیجیتال را تضمین کنیم.
این نامه با تاکید بر اینکه «کسانی که در بازارهای ارزهای دیجیتال سود می‌برند باید سهم عادلانه مالیات خود را بپردازند»، از قانون‌گذاران می‌خواهد تا اطمینان حاصل کنند که این فناوری نوآورانه دور زدن قوانین و مقررات ما را برای مجرمان آسان‌تر نمی‌کند. ادامه می دهد:

با این حال، همانطور که امروز نوشته شده است، BIF عدم اطمینان را در صنعت ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهد، برندگان و بازندگان را انتخاب می‌کند و تلاش‌های سرویس درآمد داخلی (IRS) برای مالیات دقیق بر ارزهای دیجیتال را خنثی می‌کند، در حالی که مزیت رقابتی کشورمان را در مقابل سایر کشورها در حوزه دیجیتال از بین می‌برد.

قانونگذاران تاکید کردند: “ما باید مقررات معقولی در مورد ارزهای دیجیتال داشته باشیم، اما این قانون نباید صنعت را در انجام این کار فلج کند.”
در این نامه به توضیح مشکل تعریف «دلال» در قانون زیرساخت پرداخته شده است. در این بیانیه توضیح داده شده است: «همانطور که امروز پیش‌نویس می‌شود، این مقررات شامل استخراج‌کنندگان و سایر اعتبارسنجی‌ها و همچنین سازندگان کیف پول نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌شود که در فعالیت‌های تجاری شرکت نمی‌کنند و خارج از محدوده خدمات کارگزاری هستند. “علاوه بر این، بسیاری از نهادهای گنجانده شده در این توسعه، توانایی دسترسی به اطلاعات شخصی و مشتری را ندارند که کارگزاران ملزم به گزارش آنها به IRS هستند.”
قانونگذاران افزودند، “مقررات خوب، نوآوری و نبوغ آمریکایی را ارتقا می دهد.”

به این ترتیب، از شما درخواست می کنیم که مسیری را برای رسیدگی به ارائه دارایی دیجیتال BIF در قوانین آتی و در طول بحث های جاری پیرامون این ماده در نظر بگیرید.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran