24 رمز Scam Meme ایجاد و راه اندازی شد ، مراقب باشید.

IMG_20230524_130108_090

طبق یک توییت اخیر توسط شرکت PeckShield که در حوزه امنیت DLT کار می کند، مجموعه ای از rugpullها با راه اندازی تقریباً 24 توکن رمزنگاری کلاهبرداری صورت گرفته است. اینها در 10 روز گذشته ایجاد شده اند.

از جمله این توکن های کلاهبرداری می توان به USACOIN، MONKEYS، ERDR، Magneto، STARK، TINDER و POPCAP اشاره کرد. دو تا از میم سکه های ذکر شده در توییت عبارتند از FROGS و LADYBOY. به نظر می‌رسد که اینها با سکه‌های میم محبوب Pepe (PEPE) و Milady Meme Coin (LADYS) که طی ماه گذشته شاهد افزایش محبوبیت زیادی بوده‌اند، همخوانی دارند. توکن کلاهبرداری SEI، طبق توییت PeckShield، چند ساعت پیش ایجاد شد و به تازگی نقدینگی آن حذف شده است. کلاهبردارانی که آن را ساختند، 5.19 ETH را از صرافی OKX تامین کردند تا قیمت محصول فکری خود را پمپ کنند و معامله گران را جذب کنند. بعداً، استخر نقدینگی را تخلیه کردند. تیم PeckShield همچنین جدیدترین توکن کلاهبرداری ساخته BEREAL را نام برد. آنها به جامعه توییتر کریپتو هشدار دادند: «اسیر آن نشوید».

حدود 10 روز پیش، PeckShield هشداری صادر کرد، زمانی که حدود 10 میم کوین توسط کلاهبرداران در عرض سه روز ایجاد شد. رمز کلاهبرداری BOBO نیز در عرض چند ساعت ایجاد شد و نقدینگی آن به سرعت پس از خریدهای بزرگ سرمایه گذاران از آن حذف شد و پول خود را به دست کلاهبرداران از دست داد.

اخیراً، میم کوین‌های PEPE و LADYS در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال KuCoin و Bitfinex امتیاز کسب کردند. دومی پشتیبانی از PEPE را اضافه کرد. این سکه محبوب، بر خلاف نسل‌های قبلی میم کوین‌ها، مبتنی بر میم اینترنتی Pepe the Frog است و در برابر USD و USDT در Bitfinex معامله می‌شود. بر اساس گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، PEPE پس از یک رشد ناچیز، با قیمت 0.000001593 دلار تغییر می کند. LADYS توسط KuCoin (معامله در برابر USDT) فهرست شده است و این باعث فروش عمده این سکه شد. در حال حاضر، قیمت LADYS نزدیک به 14٪ کاهش یافته است، در 24 ساعت گذشته حرکت خود را از دست داده است. این سکه به ازای هر داده CoinMarketCap با قیمت 0.00000004787 دلار معامله می شود.

Related Posts

Leave a comment