ثبت نام

۲۸۵ میلیون دلار آمریکا توسط Single Wallet در Curve و Binance فروخته شد و باعث خروجی های عظیم می شود.

photo_2022-05-08_22-44-52
ب

یک کیف پول تنها ۲۸۵ میلیون دلار آمریکا را روی Curve و Binance ریخته است که منجر به خروجی های عظیمی شده است که باعث کاهش عمقی مختصر UST شده است.

Curve Finance، یک صرافی غیرمتمرکز که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و بر مبادله استیبل کوین تمرکز دارد، فروش گسترده UST را گزارش کرد: “دیروز، شخصی شروع به فروش انبوه UST کرد، بنابراین شروع به کاهش داد. با این حال، با مقاومت زیادی روبرو شد، بنابراین peg بازسازی شد. برای دریافت دلار کافی برای آن، مقدار زیادی ETH و stETH نیز فروخته شد.”

با این حال، حامیان LUNA بر این باورند که این ممکن است یک “حمله عمدی و هماهنگ” باشد که توسط یک بازیکن سازماندهی شده بود تا به پروژه آسیب برساند، زیرا پس از آن “شورت های عظیم روی LUNA” دنبال شد.

در توییتر، دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra، این نگرانی ها را کم اهمیت جلوه داد و در توییتی نوشت که “عاشق هرج و مرج است.” متعاقباً، Terra (LUNA) از نظر ارزش بازار به رتبه نهم سقوط کرد. با این حال، Terra UST از نظر ارزش بازار در جایگاه دهم باقی مانده است و از نظر ارزش بازار در رتبه سوم استیبل کوین قرار دارد.

UST یک استیبل کوین الگوریتمی است که هم از طریق توکن های LUNA بومی Terra و هم از طریق میلیاردها دلار بیت کوین، پیوند خود را با دلار حفظ می کند. برخلاف استیبل کوین‌های سنتی، استیبل کوین‌های الگوریتمی توسط الگوریتمی پشتیبانی می‌شوند که انگیزه‌هایی را برای معامله‌گران ایجاد می‌کند تا قیمت را ثابت نگه دارند.
جاستین سان، بنیانگذار ترون، در توییتی اعلام کرد که UST را خریداری کرده است. همانطور که توسط کالین وو، روزنامه‌نگار ارز دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است، داده‌ها نشان می‌دهد که آدرس جاستین سان حدود ۱ میلیون دلار آمریکا در Curve خریداری کرده است. TRON اخیراً استیبل کوین الگوریتمی خود، USDD را راه اندازی کرده بود که از UST تقلید می کند.

بر اساس تحلیل Terra، UST در ذخایر Anchor شاهد خروج خالص حدود ۲.۲۵ میلیارد در دو روز گذشته بوده است. در حال حاضر، UST در ذخایر Anchor 17.93 درصد کاهش یافته است. قیمت Terra (LUNA) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴ درصد کاهش یافته است و بدترین عملکرد را در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار دارد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran