3 دلیل برای اینکه برخی نهنگ های اتریوم دائما توکن های شیبا اینو می خرند.

photo_2022-04-21_15-23-56

پس از خرید بزرگ دیگری از 50 میلیارد توکن Shiba Inu، مهم است که بفهمیم چرا دقیقاً نهنگ‌های اتریوم یا صرفاً شرکت‌کنندگان بزرگ بازار ارزهای دیجیتال دائماً تا تریلیون‌ها توکن SHIB به ارزش میلیون‌ها دلار می‌خرند.

طبق آمار WhaleStats، Shiba Inu همچنان بزرگترین جایگاه ارزش دلاری در بین نهنگ‌های اتریوم با کیف پول‌های بزرگ با ارزش حدود 1.3 میلیارد دلار SHIB است. تمایل نهنگ ها به کنترل گردش دارایی در بازار چنین تسلط قوی را توضیح می دهد.

معمولاً، تمرکز بالای عرضه در دست نهنگ ها توسط علاقه مندان به کریپتو ” صعودی” تلقی می شود، زیرا آنها انباشت دارایی ها را به توزیع مجدد آنها ترجیح می دهند. با توجه به اینکه درصد بالایی از عرضه در اختیار معامله‌گران خرده‌فروشی و سرمایه‌گذاران است، بازار معمولاً فشار فروش بیشتری را نسبت به موارد دیگر مشاهده می‌کند.

نهنگ ها در حالی که کنترل عرضه در گردش را در دست داشتند، به طور فعال دارایی با چنین تخفیف بزرگی مانند آنچه در شیبا اینو می بینیم نمی خریدند. طبق داده‌های TradingView، SHIB بیش از 70 درصد از ارزش خود را از زمان ATH از دست داده است، که باعث می‌شود نسبت ریسک/پاداش در صورت افزایش دیگری برای سرمایه‌گذاران جذاب باشد.
اصطلاح بالقوه این میم پس از اجرای گسترده Dogecoin در سال 2021 در بازار مطرح شد، که معمولاً به این معنی است که دارایی دارای پتانسیل یک صعود قوی بدون هیچ دلیل اساسی در پشت آن است.

“تجمع میم” معمولاً توسط معامله گران خرده فروشی تقویت می شود و در بهترین سناریو فقط چند هفته طول می کشد. در حالی که این نوع رالی صدها درصد برای سرمایه گذاران و معامله گران به ارمغان می آورد، آنها به سرعت محو می شوند و معمولا تا 90 درصد از ارزش خود را از دست می دهند.

Related Posts

Leave a comment