ثبت نام

۴۵۵ میلیون وب‌سایت وردپرس اکنون می‌توانند Dogecoin را بپذیرند.

IMG_20220508_121729_349
ب

به گفته DogeDesigner، متخصص UX/UI و طراح گرافیک در بنیاد Dogecoin، میلیون‌ها وب‌سایت وردپرس اکنون می‌توانند Dogecoin را با استفاده از افزونه WooCommerce «Easy Dogecoin Gateway» ساخته شده توسط توسعه‌دهنده Dogecoin معروف به «inevitable360» بپذیرند.

بیش از ۴۵۵ میلیون وب‌سایت وردپرس اکنون می‌توانند با استفاده از افزونه WooCommerce «Easy Dogecoin Gateway» که توسط @inevitable360 توسعه داده شده است، #Dogecoin را بپذیرند.

این افزونه به وب‌سایت‌های وردپرس اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های Dogecoin را به سادگی با استفاده از آدرس‌های Dogecoin، بدون نیاز به پردازشگرهای پرداخت شخص ثالث، بانک‌ها یا کارمزد اضافی بپذیرند. این افزونه همچنین از Google API برای تولید کدهای QR و CoinGecko API برای تبدیل فیات به قیمت فعلی Dogecoin استفاده می‌کند.
این ممکن است برای پذیرش Dogecoin مثبت تلقی شود زیرا وردپرس تا سال ۲۰۲۱ توسط بیش از ۴۵۵ میلیون وب سایت استفاده می شود و این رقم فقط در حال رشد است.

موارد پذیرش و استفاده از Dogecoin

در ماه های اخیر، چندین بحث در مورد موارد استفاده از Dogecoin مطرح شده است. به گفته بنیاد دوج کوین، تنها هدف آن این است که دوج کوین را به ارز جهانی برای پرداخت کالاها و خدمات تبدیل کند.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، DOGE برای خرید یک سهام کنترلی در تیم بسکتبال لیگ BIG3 Aliens استفاده شد. بیل لی، بنیانگذار کیف پول Dogecoin MyDoge، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را برای بیگانگان به طور انحصاری در DOGE خریداری کرد و بدین ترتیب در عوض یک سهام کنترلی در تیم BIG3 ارائه داد. به عنوان بخشی از این معامله، نام تجاری MyDoge/Dogecoin در لباس‌های تیم Aliens و همچنین در رویدادها و برنامه‌های Big3 ظاهر می‌شود.
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیراً اعلام کرد که اگر کسب‌وکارهای بیشتری آن را بپذیرند، Dogecoin کاربرد بیشتری خواهد داشت. این میلیاردر همچنین انعام دادن را به عنوان یک مورد استفاده تعریف کرد و گفت که دادن انعام به سازندگان با Dogecoin “خوب” خواهد بود. علیرغم موارد استفاده احتمالی در بخش Web3، ماسک ادعا می کند که پل بین اتریوم و بیت کوین ضروری نیست.
با این حال، شیبتوشی ناکاموتو، خالق Dogecoin، معتقد است که ساده‌ترین و بهترین مورد استفاده از Dogecoin استفاده از Dogecoin برای انعام است.
Dogecoin در حال حاضر با ۰.۱۲۷ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است. Dogecoin در کنار بقیه بازار در فروش گسترده در ۵ می سقوط کرد. Dogecoin اکنون به ازای داده‌های CoinMarketCap در رتبه دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran