دادگاه درخواست SEC برای ارائه پاسخ Sur Sur-Reply در شکایت XRP در مقابل SEC را رد کرد.

photo_2022-02-24_17-40-22

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از برخی تاکتیک ها برای به تاخیر انداختن روند شکایت علیه ریپل استفاده کرده است. جالب اینجاست که دادگاه این سیاست SEC را رد کرده است تا روند روال را کند کند. تورس، قاضی منطقه، در یک نظم یک کلمه ای، درخواست کمیسیون SEC برای ارائه یک Sur-Reply در حمایت از طرح اعتصاب خود را رد کرد. این حرکت باعث ایجاد حس مثبتی در جامعه XRP شده است.
SEC از دادگاه درخواست کرد که Sur-sur-reply را بررسی کند تا آژانس بتواند مرجع اخیر بسیار مرتبط را ارائه دهد که مستقیماً استدلال های ریپل را در Sur-Reply رد می کند. این اعطای مجوز برای پاسخ به استدلال های ریپل که برای اولین بار در Sur-Reply ارائه شد را اضافه کرد.

طبق اسناد، وکلای Ripple در اولین Sur-Reply اشاره کردند که این اولین موردی است که در آن آژانس تا به حال علیه یک شرکت یا مدیران فردی آن که دارایی دیجیتال ثابت شده را گرانفروشی می‌کنند، اقدامی اجرایی کرده است.

این مطمئن است که قاضی آنالیسا تورس نیز با استدلال‌ها و اعلامیه‌های متناقض SEC گمراه شده است. یک روز SEC از دادگاه می خواهد که سخنرانی هینمن را «دیدگاه شخصی او» در نظر بگیرد، روز دیگر کمیسیون اخطاریه را برای بررسی مجدد سخنرانی ها به عنوان «راهنمای عمومی» ارسال می کند.

اعتقاد بر این است که عدم الصاق تاریخ و امضا به درخواست تنها ترفند دیگری برای به تعویق انداختن بیشتر شکایت بود. پرونده تشکیل شده توسط SEC علیه ریپل قبلاً با تاخیر زیادی روبرو شده است. ماه‌ها است که طول کشیده است در حالی که دارندگان XRP شاهد برخی از تغییرات قیمت نامطلوب سکه بوده‌اند.

Related Posts

Leave a comment