850 میلیون دلار ارزش دوج به صورت ناشناس قبل از اعلامیه ایلان ماسک منتقل شد.

photo_2021-12-16_14-31-27

سرویس ردیابی نهنگ WhaleStats یک تراکنش مشکوک 850 میلیون دلاری از Dogecoins را به اشتراک گذاشته است که ممکن است به طور بالقوه با اعلامیه ایلان ماسک در مورد پذیرش Dogecoin برای پرداخت کالا توسط تسلا مرتبط باشد.

تراکنشی که در بلاک چین Dogecoin ظاهر شد نشان می دهد که “Jzi13k” ناشناس تراکنش بزرگی به ارزش تقریباً یک میلیارد دلار در دو آدرس انجام داده است. آدرس اول، “y3PvN” بخش عمده تراکنش را دریافت کرده است و در حال حاضر دارای 5.3 میلیارد Dogecoin است.

کیف پول فرستنده در تاریخچه خود تراکنش های متعددی داشته و ممکن است به یک صرافی ارز دیجیتال مرتبط باشد، در حالی که گیرنده تنها یک تراکنش دریافتی در برگه های خود داشته است.

این تراکنش غیرمعمول بزرگ درست قبل از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اعلام کرد که شرکتش Dogecoin را می پذیرد، انجام شد. پس از اعلام، قیمت سکه 30 درصد افزایش یافت اما سپس به 19 درصد بازگشت.

اعضای جامعه Dogecoin به دلیل نادر بودن چنین تراکنش های بزرگ در بلاک چین Dogecoin فرض کردند که باید بین این دو رویداد همبستگی وجود داشته باشد. علاوه بر این، کیف پول گیرنده با هدف دریافت وجوه ایجاد شده است و از آن زمان تاکنون آنها را جابجا نکرده است.

برخی از کاربران همچنین تصور می‌کنند که شخصی در تسلا یا نزدیک به این موضوع از اعلام احتمالی اطلاع داشته و قبل از پست ماسک سکه‌هایی را خریداری کرده است تا سود قابل توجهی از معامله دریافت کند.

اما از آنجایی که سکه‌های خریداری‌شده از آدرس خارج نشده‌اند، چنین نظریه‌ای جواب نمی‌دهد. از این رو، آنها نمی توانند در بازار محقق شوند. 

Leave a comment