98.88٪ از دارندگان Blur (BLUR) پول خود را از دست می دهند

image_2023-07-09_105833771

رمزارزBlur (BLUR)یک ارز دیجیتال است که بلافاصله پس از انتشار مورد توجه و محبوبیت زیادی قرار گرفت. با این حال، طبق داده های اخیر، 98.88٪ از دارندگان BLUR در حال حاضر ضرر می کنند. طبق گفته IntoTheBlock، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای، 98.88٪ از دارندگان BLUR نسبت به قیمتی که توکن ها را به دست آورده اند، ضرر می کنند.
توکن BLUR زمانی که برای اولین بار منتشر شد، توجه زیادی را برانگیخت. ارزش BLUR به طور قابل توجهی افزایش یافت و بسیاری از خریداران اولیه سود زیادی کسب کردند. توکن BLUR پس از مدت کوتاهی پس از عرضه در فوریه به بالاترین قیمت خود یعنی نزدیک به 45 دلار رسید.
هنگامی که پلتفرم Blur برای اولین بار در اکتبر سال گذشته معرفی شد، خود را به عنوان پلتفرمی برای معامله‌گران حرفه‌ای NFT معرفی کرد و یک ایردراپ توکن را معرفی کرد که انتخاب Blur را نسبت به OpenSea و سایر رقبا سودمند می‌کرد. Blur به سرعت از OpenSea سبقت گرفت و رتبه اول را از نظر حجم تجارت به خود اختصاص داد. فعالیت تجاری Blur به سرعت افزایش یافت و مجموع بازار را در فوریه گذشته از 2 میلیارد دلار افزایش داد.
با این حال، برخی از افراد در فضا به این چرخش «تجارت شستشو» لقب دادند. BLUR مرتبط با تبلیغات با وجود تأیید آرتور هیز و سایر تأثیرگذاران، 33 درصد کاهش یافت، «موفقیت» Blur فقط موقتی بود. حجم معاملات در کل بازار در ماه های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و معامله گران نهنگ یا متحمل ضرر می شوند یا پول خود را از استخر مناقصه NFT Blur خارج می کنند. بر اساس گزارشی از Lookonchain در 4 ژوئیه، کیف پولی که بیشترین ایردراپ های BLUR را داشت، سرانجام تصمیم گرفت BLUR را بفروشد. کیف پول نهنگ در نتیجه 3.2 میلیون BLUR ایردراپ شده را به ارزش 1.15 میلیون دلار با قیمت های فعلی به صرافی ارز دیجیتال OKX واریز کرد.
در اوج قیمت BLUR، این 3.2 میلیون BLUR حدود 4.3 میلیون دلار ارزش داشت. در حال حاضر، توکن BLUR 99.29 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 45.48 دلار کاهش یافته است. قیمت BLUR در تاریخ 12 ژوئن به 0.296 دلار کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، BLUR با 1.60 درصد افزایش به 0.32 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است.

Related Posts

Leave a comment