CryptoPunk NFT آخرین کمک مالی به کمپین 33 میلیون دلاری اوکراین است.

photo_2022-03-02_13-35-37

بر اساس برخی برآوردها، NFT مورد تقاضا می تواند 200000 دلار ارزش داشته باشد.

توکن  ان اف تی CryptoPunk #5364 در روز سه‌شنبه به کیف پول اتریوم اوکراین منتقل شد و یک سقف بالقوه پرسود و به دنبال آن را به کمپین اهدایی اضافه کرد که در حال حاضر بیش از 33 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است.

تخمین‌ها از ارزش پانک متفاوت است: تام رابینسون از شرکت ردیابی کریپتو Elliptic زمانی که اواخر روز سه‌شنبه مبلغ اهدایی را اعلام کرد، آن را حدود 200000 دلار دریافت کرد. DeepNFTvalue، وبلاگی که از یادگیری ماشینی برای تخمین قیمت NFT های کمیاب استفاده می کند، آن را 233000 دلار قرار داد.

در میان رگه‌ای از بنرها برای کمپین پرشتاب کریپتو اوکراین قرار گرفت: بیش از 10 میلیون دلار از طریق ETH، DOT، USDT، BTC و دیگر توکن‌های رمزنگاری تنها در روز سه‌شنبه جمع‌آوری شد، تنها روزی که اوکراین شروع به درخواست کمک‌های مالی در 26 فوریه کرد.

اوایل روز سه‌شنبه، مایکل چوبانیان، بنیان‌گذار صرافی رمزارز اوکراینی که به وزارت تحول دیجیتال در رسیدگی به کمک‌های مالی کمک می‌کند، به تلویزیون کوین دسک گفت که حداقل ۱۴ میلیون دلار از ارز دیجیتال اهدایی قبلاً برای تجهیزات نظامی و تجهیزات برای غیرنظامیان از جمله غذا و گاز هزینه شده است.

او در آن زمان گفت: «بیشتر هزینه ها در واقع در رمزارز انجام می شود. او قبلاً به CoinDesk گفته بود که Kuna، صرافی او، کیف پول‌های مورد استفاده دولت اوکراین را اداره می‌کند.

Related Posts

Leave a comment