Hashstack شبکه آزمایشی پروتکل باز را با وام های تحت وثیقه راه اندازی می کند.

photo_2022-02-08_12-50-13

پروتکل Hashstack Finance اولین پروتکل Open Protocol خود را که شامل اولین وام‌های غیر حضانت تحت وثیقه است، اعلام کرده است. نسخه آزمایشی یک نقطه عطف مهم برای نقشه راه Hashstack است. گام بعدی این پروژه راه اندازی کامل شبکه اصلی پروتکل باز کاملاً کاربردی در هفته های آینده خواهد بود.

پروتکل OPEN یک راه حل وام دهی مستقل برای تامین مالی غیرمتمرکز است که وام های منحصر به فرد تحت وثیقه تا نسبت وثیقه به وام 1:3 را امکان پذیر می کند. چنین نسبتی با ارائه تنها 100 دلار به عنوان وثیقه، امکان وام گرفتن تا 300 دلار را فراهم می کند. همچنین امکان برداشت تا 70 درصد از وثیقه را فراهم می کند در حالی که از باقی مانده به عنوان سرمایه معاملاتی درون پلت فرم استفاده می شود.

پروتکل Hashstack همچنین با هدف رفع ناکارآمدی سایر بخش‌های اکوسیستم DeFi است. این پروژه به دنبال تقسیم APY و APRT سپرده ها و وام ها با حداقل دوره تعهد است. Hashstack همچنین در حال برنامه ریزی برای ارائه تنوع دارایی های موجود از طریق وام دادن و تامین سرمایه تجاری است.

پروتکل OPEN با راه‌حل‌ها و پروتکل‌های دیگر DeFi مانند Pancakeswap ادغام می‌شود تا تبادلات درون برنامه‌ای را تسهیل کند و استفاده از وام را بهبود بخشد. ادغام به این معنی است که وام گیرندگان واجد شرایط مبادله توکن های قرض گرفته شده با سایر سکه های اولیه یا ثانویه بدون نیاز به تغییر برنامه غیرمتمرکز هستند.

Open Protocolهمچنین می تواند دارایی های زنجیره های دیگر مانند اتریوم و آوالانچ را bridge کند. در ابتدا،Open Protocolتنها از سکه های اصلی مانند BTC، USDT، USDC، BNB و توکن حاکمیت بومی Hashstack، HASH پشتیبانی می کند.

Related Posts

Leave a comment