برند بزرگ پوما نام توییتر خود را به Puma.eth تغییر داد.

photo_2022-02-23_12-34-52

این شرکت ورزشی نام دامنه ENS را به مجموعه رو به رشد NFT های خود اضافه کرد و به نایک و آدیداس پیوست.Puma آخرین برند در لیست رو به رشد برندهای بزرگ است که URL غیرمتمرکز خریداری کرده و رمز غیرقابل تعویض یا NFT خود را با تغییر دسته توییتر خود به Puma.eth نشان می دهد. برند آلمانی لباس ورزشی نام دامنه را در سرویس نام اتریوم یا ENS ثبت کرد.
دیگر شرکت‌های بزرگ با دامنه .ETH عبارتند از Budweiser، شرکت تابعه Anheuser-Busch InBev، که Beer.eth را از طریق ENS در OpenSea به قیمت 30 ETH در سال گذشته خریداری کرد. و زمانی که فست فودهای زنجیره ای White Castle whitecastleofficial.eth را ثبت کرد، مدیر سابق عملیات ENS حتی در مورد هیجان او توییت کرد.

همانطور که در یک پست ENS Medium آمده است، همه نام‌های .ETH NFT‌هایی هستند که می‌توانند به راحتی به اکوسیستم NFT در حال گسترش متصل شوند. برخی از مزایای نام ENS شامل دریافت هرگونه ارز دیجیتال، توکن یا دارایی مبتنی بر بلاک چین، به علاوه امکان اشاره به یک وب سایت غیرمتمرکز و ذخیره اطلاعات نمایه مانند آواتار، آدرس ایمیل یا دسته توییتر است.

نام ENS پوما یکی از چندین حرکت مرتبط با NFT است که این شرکت اخیرا انجام داده است. طبق صفحه Puma.eth OpenSea، پوما در مجموعه های مختلف NFT با الهام از گربه ها از جمله Cool Cats NFT، Lazy Lions، Gutter Cat Gang و CatBlox سرمایه گذاری کرده است.
در زمان انتشار، پوما در رتبه سیزدهم جدول امتیازات .eth قرار گرفت، که بیشترین تعداد دنبال‌کننده‌ترین حساب‌های توییتر را با نام‌های ETH فهرست می‌کند.

پوما یکی از بزرگترین برندهای جهانی پوشاک ورزشی در کنار نایک و آدیداس است که با سر و صدای زیادی وارد فضای وب 3 شده است. نایک برند کفش‌های ورزشی و کلکسیونی مجازی RTFKT را خریداری کرد، در حالی که آدیداس اورجینال یک همکاری NFT با Bored Ape Yacht Club، PUNKS Comic و gmoney راه‌اندازی کرد.

Leave a comment