SEC در مقابل ریپل:رگولاتور می خواهد برخی از یادداشت های گرفته شده در جلسه با اشخاص ثالث را اصلاح کند

photo_2022-03-24_13-22-43

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست جدیدی را ارائه کرده است و از دادگاه درخواست کرده است تا برخی از یادداشت های جلسات خود با اشخاص ثالث را حذف کند.

شاکی استدلال می‌کند که یادداشت‌ها با امتیاز فرآیند مشورتی (DPP) محافظت می‌شوند، یک اصل حقوقی رایج که اطلاعات آژانس داخلی را محافظت می‌کند.

همانطور که گزارش شده است، درخواست ریپل برای اجبار به تولید برخی از اسناد داخلی SEC تا حدی توسط قاضی سارا نتبرن تایید شد. پیش‌نویس ایمیل‌هایی که بیشتر بر سخنرانی بدنام اتریوم ویلیان هینمن، مقام ارشد سابق اتریوم روشن می‌کنند، در مرکز اختلافات قرار دارند. ریپل همچنان SEC را متهم می کند که با ارائه شفافیت مقرراتی برای رقیب خود، آن را مجبور به رقابت در یک زمین بازی ناهموار کرده و سپس شکایتی علیه شرکتی که ادعا می کند ارز دیجیتال XRP یک امنیت ثبت نشده است، تنظیم می کند.
با این حال، شاکی پس از آن از دادگاه خواست تا در حکم فرآیند مشورتی تجدید نظر کند. در جدیدترین درخواست خود، SEC بیان می‌کند که دادگاه به آن اجازه داده است «هر بخشی از یادداشت‌ها» را که منعکس‌کننده تفکر نویسنده یا مشورت کارکنان است، ویرایش کند.

این آژانس به دنبال ویرایش یادداشت هایی است که توسط Valerie A. Szczepanik، تزار ارزهای دیجیتال SEC، در جلسه فوریه 2014 با پروفسور دانشکده حقوق استنفورد جوزف گراندفست و کمیسر وقت SEC، دانیل گالاگر، که بر وضعیت قانونی بیت کوین متمرکز بود، برداشته بود.

در ژوئن 2018، Szczepanik همچنین با گروه لابی ارزهای دیجیتال Coin Center به منظور بحث در مورد خصوصیات قانونی عرضه اولیه سکه ملاقات کرد.

Related Posts

Leave a comment