Shiba Inu اکنون بزرگترین جایگاه دلاری در کیف پول نهنگ است.

photo_2022-01-13_14-22-36

شیبا اینو یک بار آستانه 1.5 میلیارد دلاری سرمایه گذاری در کیف پول های سطح نهنگ را شکست و به بزرگترین دارنده در بین 1000 آدرس بزرگ اتریوم در شبکه اتریوم تبدیل شد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط WhaleStats، دارایی های Shiba Inu در کیف پول نهنگ ها اکنون 1.67 میلیارد دلار ارزش دارد، در حالی که رتبه دوم در ردیاب، توکن FTT، دارای دارایی هایی به ارزش 1.5 میلیارد دلار است.

به دلیل عملکرد قوی توکن SHIB، حاشیه 170 میلیون دلاری به دست آمده است. این ارز دیجیتال مبتنی بر میم در سه روز گذشته علاوه بر موج جدیدی از قدرت خرید که از آدرس‌های ردیف نهنگ وارد می‌شود، 20 درصد از ارزش خود را به دست آورده است.

همانطور که داده ها نشان می دهد، جدیدترین خرید بزرگ توسط نهنگ “لایت” انجام شد که تقریبا 60 میلیارد توکن را به دست آورد.

علاوه بر اینکه توکن SHIB به بزرگترین دارایی با ارزش دلار در کیف پول‌های نهنگ تبدیل شده است، شاخص‌های داده‌های بازار آن همگی وارد منطقه سبز شده‌اند و وجود احساسات بالقوه صعودی در اطراف توکن را نشان می‌دهند.

شاخص حجم معاملات SHIB نسبت به مقدار مشابه 24 ساعت قبل 150 درصد افزایش نشان می دهد. حجم معاملات فعلی 21 میلیون دلار برای آدرس های ردیف نهنگ و در مجموع 1.7 میلیارد دلار است.

یکی دیگر از شاخص‌های قابل توجه برای توکن‌هایی مانند Shiba Inu، Net Flow، نیز افزایش 135 درصدی را در زمان چاپ نشان می‌دهد. این متریک جریان توکن های Shiba Inu را در آدرس های بزرگ دنبال می کند. همانطور که داده ها نشان می دهد، در حال حاضر هیچ فعالیت فروش در Shiba Inu قابل پیگیری نیست.

در زمان انتشار، SHIB با 2.1 درصد رشد روزانه و 20 درصد افزایش قیمت در سه روز گذشته با قیمت 0.000032 دلار معامله می شود.

Related Posts

Leave a comment