نسخه بتا متاورس شیباریوم به زودی راه‌اندازی می‌شود.

photo_2023-01-07_14-41-12
تیم توسعه شیباریوم به‌تازگی و در یک پست توییتری جامعه میم کوین شیبا اینو را در جریان آخرین اتفاقات مربوط به راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم گذاشته است. گفتنی است که شیباریوم، بلاک چین لایه 2 شیبا است که مدتی پیش راه‌اندازی آن اعلام شد و باعث هیجانات زیادی در میان اعضای جامعه شد.
به نقل از کوین گیپ، در این پست توییتری اشاره شده است که راه‌اندازی این بلاک چین لایه 2 نزدیک‌تر از همیشه است. گفتنی است که در دو هفته گذشته، شیتوشی کوزاما و تروفیاس، از توسعه‌دهندگان اصلی شیبا و همچنین اکوسیستم اینمیم کوین، صحبت‌های زیادی درباره نسخه بتا شیباریوم کرده‌اند.
نسخه بتا شیباریوم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.
تیم توسعه این شبکه لایه 2، صبح امروز در ک مجموعه پست توییتری آخرین به‌روزرسانی‌ها از وضعیت راه‌اندازی نسخه بتا را با جامعه به اشتراک گذاشت. باید اشاره داشت که این اولین پست توییتری است که توسط حساب رسمی شیباریوم منتشر می‌شود. در این پست آمده است:

«با نزدیک شدن به زمان راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم، دوست داریم ابتدا از اعضای جامعه خود به دلیل حمایت‌ها، انرژی فوق‌العاده و هیجان پیرامون این پروژه تشکر کنیم.»

تیم شبکه علاوه بر تشکر از اعضای جامعه، به شایعات پیرامون دخالت داشتن دیگر توکن‌ها در شبکه یا توکن‌های مورد نیاز برای بهینه‌سازی شبکه خاتمه داد. بر اساس اطلاعات دریافتی، BONE، تنها توکن مورد استفاده در شبکه برای کارمزدها و موارد کاربردی خواهد بود. درنتیجه، توکن دیگری برای عملیات‌ در اکوسیستم نیاز نیست.
نکته دیگر آن است که شیباریوم تنها برای اکوسیستم شیبا اینو توسعه داده شده است و سایر پروژه‌هایی که ادعا می‌کنند با شیباریوم به دلیل وابستگی عملکرد آن به هر توکن دیگری ارتباط دارند، نادرست هستند. راهکار بلاک چین لایه 2 برای آن است که جامعه بتواند شیبا را به‌عنوان یک اکوسیستم توسعه و تکمیل کند. درنتیجه، این شبکه همیشه از رشد و توسعه شیبا پشتیبانی می‌کند.
تیم توسعه شیبا در پست توییتری خود از کاربران خواست تا با دنبال کردن فضای مجازی و پورتال‌های وبلاگی از آخرین اطلاعات رسمی و درست مربوط به راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم آگاه باشند. همچنین باید توجه داشت که بخش اعلامیه شیباریوم به صفحه دیسکورد شیبا اینو اضافه شده است.
افزایش قیمت SHIB و BONE
قیمت شیبا اینو در حال حاضر در محدوده 0.00000872 دلاری قرار گرفته و با رشد 5 درصدی در شبانه‌روز اخیر همراه بوده است. از زمان انتشار پست مرتبط با راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم، حجم معاملات شیبا نیز افزایش قابل‌توجهی داشته است. در همین حین، قیمت BONE، توکن بومی این راهکار لایه 2 نیز با افزایش 20 درصدی همراه بوده است. در حال حاضر قیمت این ارز 1.12 دلار است.

Related Posts

Leave a comment