WooCommerce، که به بازرگانان اجازه می دهد بیش از 70 ارز رمزپایه پشتیبانی شده توسط Binance Pay را به عنوان پرداخت بپذیرند، اکنون برای همه فروشگاه های وردپرس در دسترس است.

IMG_20230507_093555_548

رمز ارزهای Shiba Inu (SHIB)، XRP، Cardano (ADA) و سایر ارزهای رمزپایه‌ای که توسط Binance Pay پشتیبانی می‌شوند، اکنون می‌توانند به لطف ویژگی افزونه جدید در همه فروشگاه‌های وردپرس پذیرفته شوند. همانطور که در یک پست وبلاگ رسمی بیان شد، افزونه Binance Pay WooCommerce، که به بازرگانان اجازه می دهد بیش از 70 ارز رمزپایه پشتیبانی شده توسط Binance Pay را به عنوان پرداخت بپذیرند، اکنون برای همه فروشگاه های وردپرس در دسترس است.

با توجه به اینکه وردپرس بیش از 40 درصد از تمام وب سایت ها را اجرا می کند، پیش بینی می شود که ویژگی جدید استفاده از ارزهای دیجیتال را افزایش دهد. تعداد وب سایت های وردپرسی در سال گذشته به رقم خیره کننده 835 میلیون رسیده است که 14.7 درصد از سایت های برتر دنیا از وردپرس پشتیبانی می کنند. با کمک این افزونه، طیف گسترده‌ای از سایت‌های تجارت الکترونیک، از کسب‌وکارهای محلی کوچک گرفته تا فروشگاه‌های بزرگ در سراسر جهان، اکنون پذیرش ارزهای دیجیتال و رشد مشتریان خود را آسان می‌کنند. در حال حاضر، میلیون ها کسب و کار از WooCommerce، یک نرم افزار تجارت الکترونیک منبع باز مبتنی بر وردپرس، برای رسیدگی به سفارشات آنلاین استفاده می کنند. WooCommerce به عنوان پلت فرم تجارت الکترونیکی برای 25٪ از 1 میلیون فروشگاه آنلاین برتر در سراسر جهان عمل می کند. Binance Pay یک ویژگی پرداخت ارز دیجیتال است که در اپلیکیشن بایننس با بیش از 70 ارز رمزنگاری پشتیبانی شده از جمله ADA، ATOM، AVA، DOGE، DOT، EGLD، EOS، ETC، ETH، FIL، FRONT، FTM، HBAR، IOTX، LINK، موجود است. LTC، MANA، MATIC، NEO، XMR، XRP، XTZ، XVS، ZEC، ZIL، ALPINE، APE، BNX، BSW، کیک، COTI، GALA، SHIB، USDT.

Related Posts

Leave a comment