رمز ارزXRP توسط صرافی BITMART لیست می شود.

photo_2023-01-05_15-18-57

بیت‌مارت، یکی از پیشروترین پلتفرم‌های تجارت دارایی‌های دیجیتال، ارز دیجیتال XRP وابسته به ریپل را در پلتفرم خود فهرست کرده است. کاربران می توانند آن را در برابر استیبل کوین تتر (USDT) معامله کنند.

جفت جدید امروز زودتر پخش شد. ویژگی سپرده گذاری این ارز دیجیتال از ساعت 7:00 صبح UTC در دسترس قرار گرفت، در حالی که معاملات از ساعت 8:00 صبح UTC در همان روز آغاز شد.

این اعلامیه تقویت قابل توجهی برای دارندگان XRP است زیرا به آنها اجازه می دهد تا به صرافی های بیشتری به روشی کارآمدتر دسترسی داشته باشند.

همچنین پیشنهاد دارایی دیجیتال BitMart را برای کاربرانش متنوع می کند، که اکنون می توانند از تجارت آلت کوین های بیشتری بهره مند شوند.
در اواخر دسامبر 2020، چندین صرافی عمده ارزهای دیجیتال، مانند Coinbase، شروع به حذف XRP کردند. این در درجه اول به دلیل اعلام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بود که علیه ریپل لبز، شرکت مرتبط با XRP، به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده، اقدام قانونی خواهد کرد.

اگر پلتفرم‌های معاملاتی به ارائه خدمات مرتبط با XRP بدون ثبت نام به‌عنوان معامله‌گر کارگزار یا داشتن مجوزهای مربوط به فروش اوراق بهادار ادامه دهند، ممکن است در معرض خطر دعوی قضایی قرار گیرند.

SEC ادعا می کند که XRP یک قرارداد سرمایه گذاری است و بنابراین، باید تابع قوانین اوراق بهادار فدرال باشد. اعلامیه SEC باعث شد که قیمت XRP به شدت کاهش یابد و بسیاری از سرمایه گذاران متحمل زیان مالی قابل توجهی شوند.

اگر Ripple شکایت خود را علیه SEC ببازد، احتمالاً حذف‌های بیشتری از فهرست اتفاق می‌افتد. انتظار می رود که این پرونده در نیمه اول سال جاری به نتیجه مورد انتظار برسد.

Related Posts

Leave a comment