صرافی Huobi رمز ارز BONE متعلق به Shiba Inu را لیست می کند، Binance آماده دنبال کردن است.

photo_2023-04-26_15-07-31

Huobi Global پس از رای گیری جامعه، توکن Bone ShibaSwap (BONE) اکوسیستم Shiba Inu را پس از فهرست شدن توکن BONE در OKX اعلام کرد.

بنیانگذار ترون، صرافی رمزارز Huobi Global با پشتیبانی جاستین سان، فهرست توکن Bone ShibaSwap (BONE) اکوسیستم Shiba Inu را اعلام کرد.

 این اقدام زمانی انجام شد که صرافی رمزارز OKX پس از برگزاری یک رویداد رای‌گیری ویژه برای یافتن میم‌های مورد علاقه و به دنبال آن جامعه کریپتو، BONE را در فهرست قرار داد. BONE و AIDOGE رای بیشتری در بین پنج سکه میم انتخاب شده برای رای گیری دریافت کردند.در یک اطلاعیه رسمی در ۲۵ آوریل، Huobi Global فاش کرد که Bone ShibaSwap (BONE) را فهرست کرده است، که تنها نشانه هزینه‌های گاز بلاک چین لایه ۲ Shibarium است. صرافی BONE را در 25 آوریل لیست می کند و سپرده ها از ساعت 06:30 UTC به بعد باز می شود. جفت معاملات نقدی BONE/USDT برای معاملات باز می شود زیرا حجم سپرده تقاضای بازار را برآورده می کند. علاوه بر این، کاربران می توانند توکن های BONE خود را از ساعت 08:00 UTC در 26 آوریل برداشت کنند.

 این صرافی همچنین در توییتر اعلام کرد که لیست توکن BONE و معاملات در همان روز به صورت زنده انجام می شود. Huobi علیرغم چندین تلاش جاستین سان با حجم معاملات کم مواجه شده است. این صرافی حتی شیت‌کوین‌ها را فهرست می‌کند تا مقداری حجم را به صرافی بازگرداند.

Related Posts

Leave a comment