Dogecoin جهش گسترده ای در فعالیت شبکه مشاهده می کند: پشت سرگذاشتن چه چیزی وجود دارد؟

IMG_20230515_121651_444

دوج کوین، ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم، اخیرا شاهد افزایش گسترده فعالیت های شبکه بوده است و تراکنش های روزانه به بالاترین حد تاریخ (ATH) 650000 رسیده است که از بیت کوین و لایت کوین پیشی گرفته است.

این افزایش غیرمنتظره در فعالیت به افزایش علاقه به ضرب توکن‌های DRC20، نوع جدیدی از دارایی دیجیتال، در شبکه Dogecoin نسبت داده می‌شود. پاتریک لادر، توسعه‌دهنده Dogecoin، قبلاً به افزایش چشمگیر فعالیت شبکه اشاره کرده بود. اگرچه این افزایش در آن زمان قابل توجه بود، اما به هیچ وجه به سطوح بی سابقه امروزی نزدیک نبود. بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال این افزایش را فرصتی برای آزمایش مقیاس پذیری Dogecoin می دانند. یکی از کاربران، با استفاده از راهنمای @SK_R402، پیشنهاد کرد که تمرکز باید روی پتانسیل ارز برای تراکنش‌های روزمره باشد، و اضافه کرد که آنها قصد دارند گره خود را راه‌اندازی کنند، بخشی از شبکه که نسخه‌ای از بلاک چین را حفظ می‌کند.

با این حال، برخی نگرانی‌ها در مورد افزایش فعالیت‌هایی که به طور بالقوه شبکه Dogecoin را شلوغ می‌کند، مطرح شده است. Mishaboar، یک صدای برجسته در جامعه Dogecoin، این نگرانی‌ها را تأیید کرد و پیشنهاد کرد که چنین فعالیت‌هایی باید به طور ایده‌آل از طریق راه‌حل‌های اختصاصی لایه ۲ انجام شود تا از مسدود شدن شبکه اصلی جلوگیری شود. علی‌رغم این چالش‌های بالقوه، بسیاری از کاربران خوش‌بین هستند و نشان می‌دهد که این افزایش معاملات ممکن است نشانه‌ای از چیزهایی باشد که در صورت تبدیل شدن Dogecoin به یک ارز جهانی به طور گسترده پذیرفته شده است.

Related Posts

Leave a comment