استیبل کوین Cardano’s Djed روی زنجیره جانبی سازگار با اتریوم مستقر می شود.

IMG_20230430_095840_641

Djed Alliance، مباشر پروتکل Djed stablecoin، اعلام کرده است که استقرار جدید پروتکل استیبل کوین Djed اکنون در Milkomeda-C1، زنجیره جانبی سازگار با EVM کاردانو، فعال است.

این سومین استقرار آن و مهمتر از آن اولین استقرار آن در Solidity، زبان برنامه نویسی اصلی برای نوشتن قراردادهای هوشمند برای بلاک چین اتریوم است. انتظار می رود استقرار جدید فضایی را برای گسترش آن به چندین بلاک چین دیگر سازگار با EVM ایجاد کند.

در ژانویه سال جاری، استیبل کوین Djed روی شبکه اصلی راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون رشدی در کاربرد آن نشان داده است.

پیشرفت مهم دیگر این است که Dead Pxlz، یک پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT)، به زودی بازی جدیدی را در اکوسیستم کاردانو راه اندازی خواهد کرد. طبق توییتی از استودیو پیما، شرکت سازنده آن، Dead Pxlz از موتور پیما برای تولید بازی آینده جنگ‌های PXL استفاده می‌کند.

Cardano builder IOG جدیدترین گزارش هفتگی خود را منتشر کرده است که پیشرفت های اکوسیستم را برجسته می کند. تیم Hydra اضافه کردن پشتیبانی Hydra به Kupo را بررسی کرد، روی حل و فصل تداوم ماشین دولتی در زنجیره کار کرد و احتمالات پروژه رای‌گیری را در نظر گرفت. برای آماده شدن برای انتشار 0.10.0، تیم همچنین برخی از وابستگی ها را به روز کرد و چند مشکل را در مجموعه های آزمایشی اصلاح کرد. توسعه دوره دفتر کل Conway و CIP-1694 هر دو پیشرفت بیشتری را طی دو هفته گذشته از تیم دفتر کل مشاهده کرده‌اند. کانوی اکنون به طور خاص از Plutus v3 پشتیبانی می کند و CIP-1694 اولین نسخه مدیریت زنجیره ای کاردانو است. 

 

Related Posts

Leave a comment