XRP بیت کوین (BTC) را به عنوان محبوب ترین دارایی در Bithumb کره جنوبی شکست داد.

photo_2023-06-29_17-13-11


به گفته CoinMarketCap، XRP از نظر حجم معاملات در Bithumb، یکی از بزرگترین صرافی های کریپتو کره جنوبی، از بیت کوین پیشی گرفته است. در صرافی Bithumb، جفت معاملاتی XRP/KRW 17.85 درصد از کل حجم را به خود اختصاص داد که در مجموع 30,818,226 دلار بود و با پیشی گرفتن از بیت کوین (BTC) بیشترین معامله را دارد.

پیشی گرفتن XRP از بیت کوین در حجم معاملات در حال حاضر قابل توجه است زیرا XRP افزایشی را تجربه نمی کند که باعث افزایش گسترده حجم معاملات شود. XRP همگام با بقیه بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط است. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین با 1.16 درصد کاهش به 30456 دلار رسید. XRP نیز در 24 ساعت گذشته با 1.94 درصد کاهش به 0.474 دلار و 4.14 درصد در هفت روز گذشته کاهش یافت. Kaiko، یک شرکت تحقیقاتی ارزهای دیجیتال، تلاش می‌کند دلیل تسلط و محبوبیت XRP در صرافی‌های کریپتو کره را که از بیت‌کوین پیشی گرفته است، آشکار کند.
در تحلیلی که در ابتدای ژوئن منتشر شد، Kaiko اشاره کرد که بازارهای کریپتو کره ساختار بازار بسیار منحصر به فردی دارند. این به این دلیل است که معامله گران آلت کوین ها را به بیت کوین و اتریوم به عنوان دارایی اصلی ترجیح می دهند. Kaiko ادامه داد که XRP بیشترین معامله سال آلتکوین تا به امروز (YTD) است. XRP علامت صعودی خفیفی از خود نشان می دهد در 26 ژوئن، شرکت تحلیلی روی زنجیره Santiment تاکید کرد که XRP به دلیل تسلیم ملایم معامله گر، علامت صعودی خفیفی از خود نشان می دهد.
«از آنجایی که بزرگ‌ترین دارایی‌های کریپتو برای شروع هفته در حال تغییر هستند، XRP به دلیل تسلیم ملایم معامله‌گران، نشانه‌های صعودی خفیفی از خود نشان می‌دهد.

Related Posts

Leave a comment