ریپل با افتتاح بانک شریک، عملیات خود را به خاورمیانه گسترش می دهد .

photo_2022-03-23_17-36-40

بانک شریک ریپل، QNB، می‌گوید که با موفقیت راه‌اندازی در فناوری شبکه مالی جهانی ریپل، RippleNet، بین QNB قطر و QNB Finansbank (ترکیه) راه‌اندازی کرده است و بدین ترتیب فعالیت‌های ریپل در خاورمیانه را گسترش داده است.
این بانک می گوید برنامه هایی برای گسترش بیشتر به کریدورهای مهم حواله در آینده دارد. در اکتبر 2021، QNB یک سرویس حواله برون مرزی را راه اندازی کرد که با مشارکت ریپل توسعه یافته بود.

ریپل با حمایت از تأسیس یک مرکز منطقه ای در دبی در سال 2020، در حال حاضر حضور چشمگیری در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) دارد، که محل نگهداری دو تا از سه کریدور برتر حواله در جهان است.

در اواخر سال 2021، ریپل از راه اندازی اولین استقرار نقدینگی درخواستی (ODL) RippleNet در خاورمیانه، همراه با Pyypl، یک شرکت بین المللی فناوری خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین در خاورمیانه و آفریقا خبر داد.

همچنین، در سال گذشته، ریپل اولین راهروی ODL خود را در ژاپن با مشارکت SBI Remit اعلام کرد و 40 درصد از سهام Tranglo در مالزی را برای گسترش در دسترس بودن سرویس ODL خود خریداری کرد.

Multichain اعلام کرده است که از XRP Ledger (XRPL) برای اتصال زنجیره ای متقابل با بلاک چین های EVM و غیر EVM پشتیبانی می کند. به لطف ادغام با XRP Ledger، صدها هزار کاربر DeFi قادر خواهند بود دارایی‌ها را بین XRP Ledger و سایر بلاک چین‌ها جابه‌جا کنند.

Related Posts

Leave a comment