هشت پیش‌بینی رمزارز ریپل exec برای تماشای سال 2023، سناریوی محتمل در اینجا وجود دارد.

photo_2023-01-09_18-02-09

سلب مسئولیت: نظر بیان شده در اینجا توصیه سرمایه گذاری نیست – فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. هر سرمایه گذاری و همه معاملات مستلزم ریسک است، بنابراین همیشه باید قبل از تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری پولی را که نمی توانید از دست بدهید، توصیه نمی کنیم.

سندی یانگ، دکتر ریپل برای اروپا، نسبت به آنچه امسال سال 2023 ممکن است برای صنعت کریپتو به ارمغان بیاورد بسیار خوشبین است. به گفته او، سال 2022 یک سال تاریخی برای ارزهای دیجیتال بود، با “بالاها و پایین های بسیار”. جالب اینجاست که یانگ با وجود ناکامی‌های صنعت که سال قبل را رقم زد، پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال در سال جاری را پیش‌بینی می‌کند.

دوم، یانگ پیش‌بینی می‌کند که ادغام صنعت کریپتو افزایش یابد، زیرا شرکت‌های سالم‌تر خریدهایی را انجام می‌دهند تا شکاف‌های موجود در قابلیت‌های خود را برطرف کنند. سوم، در سال 2023، ممکن است روند افزایشی برای تصاحب شرکت‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین توسط بازیگران خدمات مالی سنتی و همچنین شرکت‌های مستقر از سایر بخش‌ها وجود داشته باشد.

چهارم، مدیر ارشد Ripple انتظار دارد اعتبار پایداری رمزارز و بلاک چین مورد بررسی مداوم مصرف کنندگان و سیاست گذاران باشد. او معتقد است که پایداری بیشتر با بلاک‌چین‌های کم‌مصرف انرژی و راه‌حل‌های فعال‌شده با بلاک‌چین، مانند توکن‌سازی اعتبارات کربن به دست خواهد آمد.

XRPL اولین بلاک چین بزرگی بود که کربن خنثی شد و استفاده از اجماع آن باعث می شود انرژی بسیار کارآمدتر از بلاک چین های اثبات کار باشد.

همانطور که گزارش شده است، ریپل در سال گذشته 100 میلیون دلار سرمایه گذاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی اعلام کرد.
CBDC ها و مقررات

یانگ معتقد است که CBDC ها تا سال 2023 بالغ خواهند شد، زیرا چندین کشور غیر اروپایی قبلاً به طور علنی متعهد به راه اندازی آزمایشی شده اند. ریپل با مشارکت قابل توجه خود با بانک مرکزی بوتان برای اجرای آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در این زمینه پیشرفت کرده است.

همچنین، سال 2023 شاهد پذیرش بیشتر استیبل کوین‌های با پشتوانه فیات خواهد بود، زیرا مؤسسات به مزایای بیشتر فناوری بلاک چین، مانند تسویه حساب بازرگانان در زمان واقعی، پی می‌برند. به گفته یانگ، ایجاد ارزهای فیات جدید غیر دلاری نیز این روند را هدایت خواهد کرد.

Related Posts

Leave a comment