نهنگ های بیت کوین با افزایش تعداد تراکنش های بیش از یک میلیون دلار فعال تر می شوند.

photo_2022-03-03_13-42-57

همانطور که Santiment گزارش می دهد، پس از تجمیع بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ ها به طور قابل توجهی تراکنش های بزرگتری را نسبت به قبل وارد بازار کرده اند. دلیل پشت آن می تواند توزیع مجدد وجوه یا در واقع ظهور قدرت خرید باشد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، در سه روز گذشته بیش از 13400 تراکنش با ارزش بیش از یک میلیون دلار توسط نهنگ ها انجام شده است. چنین افزایشی در حجم ممکن است به قیمت اولین ارز دیجیتال مرتبط باشد.

در 28 فوریه، بیت کوین به طور ناگهانی به 44000 دلار افزایش یافت و سپس مقاومت محلی را در 45000 دلار آزمایش کرد. پیش از این، بنجامین کوئن نقطه مقاومت قوی بیت کوین را نشان می داد که در میانگین متحرک 21 هفته ای باقی می ماند. به گفته این تحلیلگر، گاوها و خرس ها فعالانه برای آن می جنگیدند، اما با توجه به وضعیت فعلی در نمودار، گاوها به احتمال زیاد نتوانسته اند قیمت را بالا ببرند.

معیار دیگر به نفع افزایش تعداد معاملات بیش از یک میلیون دلار در حجم معاملات در بازار است. بر اساس گزارش TradingView، بیت کوین از 28 فوریه با افزایش حجم وجوه در حال گردش در بازار مواجه شده است.

بسیاری از تحلیلگران قبلاً خاطرنشان کرده اند که افزایش حجم در شبکه و گردش وجوه می تواند به توزیع درونی وجوه صرافی های متمرکز بزرگ به دلیل تغییر شکل سریع بازار مرتبط باشد.

در زمان انتشار مقاله ، بیت کوین با قیمت 43400 دلار معامله می شود و متأسفانه 4 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. سایر ارزهای رمزپایه نیز با اندکی رکود مواجه هستند.

Related Posts

Leave a comment