6.4 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در یک هفته خریداری شد.

IMG_20230501_103326_806

طبق پورتال اطلاعات رمزنگاری IntoTheBlock، بیش از 6.4 تریلیون توکن Shiba Inu توسط شرکت‌کنندگان بزرگ بازار کریپتو در هفته گذشته خریداری شده است. چهارشنبه با خرید 1.39 تریلیون توکن SHIB، فعال ترین روز بود. تاکنون، تعداد آدرس‌های خریداران بزرگ در شیبا اینو به 124 رسیده است. این تعداد آدرس‌هایی را شامل می‌شود که حداقل 1 درصد از کل حجم معاملات شیبا اینو را معامله کرده‌اند.

با این حال، آنطور که پاراگراف اول نشان می‌دهد، اوضاع در اطراف شیبا اینو هموار نیست. تعداد SHIB های فروخته شده توسط بازیکنان بزرگ 6.5 تریلیون توکن است که 100 میلیارد بیشتر از آنچه خریداری شده است. و تعداد آدرس این فروشندگان بزرگ 149 است.در عین حال، در پایان هفته، قیمت SHIB در زمان نوشتن 1 درصد کاهش نشان می‌دهد که واقعاً قابل توجه نیست. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که افراط در هفتگی 5 درصد پایین و بالاتر از قیمت افتتاحیه تعیین شده است.

 بنابراین، می توان نتیجه گرفت که عملکرد بهتر خرس ها نسبت به گاو نر به میزان 100 میلیارد SHIB تاثیری بر قیمت توکن نداشته است. این هفته برای شیبا اینو، مانند کل بازار کریپتو، پرتلاطم بود، و در زمان‌های مختلف، ابتکار عمل در معاملات از فروشندگان به خریداران تغییر کرد و دوباره برگشت.

Related Posts

Leave a comment